טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עוד לא אמר נואש


   02-08-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ג'ואל האטריק ככל הנראה לא יהיה אלוף, אבל הוא מוציא את הנשמה לוויינן, שנמצא בדרך לתואר וסיים שני, שני מירוצים לתום העונה

אחד הדברים שאנחנו אוהבים בספורטאים זה העניין התמידי שלא לוותר. אף פעם. גם כשאין סיכוי, רק עצם התחרות עושה את הסיפור למרתק יותר.

אז כשהגענו לביוקנן, מישיגן, קיבלנו עוד קרב אדיר ראש בראש של שני המוליכים הגדולים של אליפות ה-ATVMX, שהתקיימה בסוף השבוע האחרון. מצד אחד נמצא צ'אד וויינן, שכבר מתחיל לתכנן איך ייראו חגיגות הזכייה שלו בתואר, כשלעומתו, בפינה השנייה, נמצא ג'ואל האטריק.

בסופו של דבר, היה זה האטריק שרשם את הניצחון הכללי במירוץ שהתקיים בבוצ'אנן, מישיגן, ורשם את נצחונו השישי העונה, לאחר שסיים במקומות השני (במקצה הראשון) והראשון (במקצה השני), עם זמנים מצוינים, שהכניעו בסופו של דבר את האלוף המכהן (וגם, כמובן, בדרך).

הגשם לא הפסיק לרדת משעות הבוקר, מה שהפך את המסלול לאפילו פחות נסבל ממה שהוא עבור הרוכבים. וויינן, שסיים עם הזמן המהיר ביותר במוקדמות, אפילו לא התרגש מכך, ומיד המשיך הלאה. במירוץ הראשון לאחר מכן, האטריק פתח מצוין, לקח את ההולשוט, כשאחריו צמודים מאוד ג'פרי ראסטרלי (בעונה מצוינת) וכמובן, וויינן. הוא גם הצליח להוביל עוד אחרי חצי מירוץ, אבל אז הוא עשה את הטעות הראשונה שלו, זאת שגם עלתה לו ביוקר, כאשר לקח סיבוב אחד בצורה מגושמת מדי, ומיד ראה את וויינן עט על המציאה, כשגם ראסטרלי הצליח בשלב מסוים לקחת את ההובלה. בסופו של דבר, וויינן חצה את הקו ראשון, כשהאטריק שני וראסטרלי שלישי.

צילום: atvmotocross.com

בסיבוב השני, האטריק הראה מהר מאוד למה הוא נמצא במיקום הכללי שלו, כשפירק לגורמים את יריביו למסלול, עם נהיגה אגרסיבית ובלתי מתפשרת. כשלוח השחמט עלה לאוויר, היה שם רק אדם אחד, האטריק, שידע שהוא עשה עבודה מדהימה כדי לחפות על הבלאגן בהתחלה. לראיה, הוא סיים בהפרש של 10 שניות מוויינן, שעבר את הקו שני וראה את ראסטרלי מסיים שלישי.

ג'וש אפרמן סיים רביעי ודייויד האגסמה סיים במקום החמישי. המירוץ הבא יתקיים ב-13 באוגוסט, במילס, טנסי, ושם כבר אולי יהיה לנו אלוף חדש-ישן. הפער עומד כעת על 22 נקודות בין השניים (משהו שניתן בהחלט למחיקה), אך שימו לב לפער שלהם על המקום השלישי, שעומד על 143 נקודות. מדהים, מטורף, מה שתבחרו...

טבלת הניקוד

1. צ'אד וויינן 446 נק'
2. ג'ואל האטריק 424 נק'
3. ג'פרי ראסטרלי 303 נק'
4. ג'וש אפרמן 291 נק'
5. דייויד האגסמה 279 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:38-24.