טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ד.ל.ב. מוטוספורט משיקה את דגמי ה-EXC 2017 החדשים של KTM


   07-08-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מנועים חדשים, שלדות, מתלים, מכלולי תפעול חדשים ועיצוב חדשני לשיפור חווית הרכיבה

ד.ל.ב מוטוספורט, משווקת KTM בישראל, השיקה את סדרת אופנועי השטח החדשה KTM סדרת ה-EXC 2017. מדובר בדגמים חדשים לחלוטין כולל מנועים, שלדות, מתלים ומכלולי הגוף. סדרת ה-EXC כוללת 2 תצורות מנועים–דגמי ה-2 פעימות 250/300 EXC ודגמי ה-4 פעימות EXC-F בנפחי 250, 350, 450 ו-500 סמ"ק. בכלל ששת הדגמים מוצעות גם גרסאות סופר פרימיום - SIX DAYS בגרפיקה חדשה של ספרד.

סדרת הדגמים תימכר במחיר של החל מ-58,900 שקל לדגם הכניסה 2017 EXC 250 שתי פעימות ועד 81,900 לדגם 500 EXC-F SIX DAYS 2017.
מהדורת ה-Six Days קרויה על שמו של מרוץ האנדורו הנמשך לאורכם של שישה ימים רצופי תלאות וקשיים. השנה, לראשונה בדגמי השטח, מציגה KTM מערכת בקרת החלקה מבוקרת מחשב ניהול מנוע.

בד.ל.ב. ציינו כי כל הדגמים החדשים זכו להפחתת משקל משמעותית בעקבות החלפת מצברי האופנועים למצברי ליתיום במשקל של 1 ק"ג בלבד. השלדה החדשה של סדרת ה-EXC קשיחה ב-20% לפיתול, אלסטית ב-30% לעומת השלדה היוצאת וקלה ממנה ב-350 גרם. עוד בזירת הפחתת המשקל ושיפור הכלים ב-2017 לעומת הכלים היוצאים היא הזרוע האחורית שקלה ב-220 גרם ביחס לזרוע הקודמת.

חידוש טכנולוגי חשוב שלא היה עד היום בדגמי השטח של KTM הוא מתג TRACTION CONTROL - המאפשר בקרת אחיזה לדגמי השטח באמצעות הפחתת כוח לגלגל האחורי המושגת ע"י ניטור הסל"ד במחשב ניהול המנוע. דגמי ה-4 פעימות זכו גם למחשב ניהול מנוע חדש המעניק מפות הילוכים סלקטיביות לכל הילוך המבוקרות ע"י חיישן הילוכים ותוספת אופצית בקרת החלקה. בזירת המנועים, כל מנועי ליין ה- EXC זכו לתכנון ופיתוח חדש לחלוטין.

נעמן זהר, מנהל תחום דו-גלגלי ב- ד.ל.ב מוטוספורט מסר כי "סדרת ה-EXC היא הסדרה המובילה את ענף האנדורו בארץ ובעולם בפער מאוד משמעותי ולא במקרה. איכות התכנון והייצור חסרי הפשרות של KTM תוך מתן דגש על דרישות וצרכי רוכב האנדורו במקביל למעטפת שירות ותמיכת יבואן, הם אלה שעומדים מאחורי הצלחת המותג והובלת השוק שנה אחר שנה ברציפות".

"בדגמי 2017 מציגה KTM שיפור ופריצת דרך בכל רכיבי האופנועים החדשים. KTM כראוי לחברה שהיא Ready To Race בתחום האנדורו והמוטוקרוס תגיע השנה לשיאים חדשים בשוק הישראלי וזאת בזכות הצגת ליין דגמי השטח החדשים שמשיקים כעת בישראל".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:00-24.