טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עמותת האנדורו- תגובה רשמית לסבב 2


   20-11-2008, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ועד העמותה למירוצי אנדורו, מוציא תגובה רשמית למירוץ האחרון ומתייחס לטעויות רישום הרוכבים.

עידן עטיה, דובר העמותה למירוצי אנדורו, מוציא תגובה רשמית למירוץ השני במסגרת ליגת האנדורו הישראלית לעונת 2009, שהתקיים בתרקומיא, ומתייחס לטעויות רישום הרוכבים.
להלן תגובת ועד העמותה כלשונה:

בעקבות הסיקורים השונים של מרוץ מס' 2 לעונת 2009, מוצא ועד העמותה לנכון לשפוך קצת אור ולהבהיר מספר נקודות שהתקבלו באופן שגוי אצל המסקרים ואולי אף אצל הרוכבים.

לאחר מרוץ מס' 1 – בו רמת הקושי נמצאה גבוהה מדי, הוסקו מסקנות בקשר לנושא סימון המסלול, שיפוט ומערכת מדידת זמנים. מסקנות אלו יושמו לקראת מרוץ מס' 2 והמסלול נבחן על ידי רוכב ברמה מקצועית, רוכב ברמה עממית ונציג מטעם ועד העמותה, מספר פעמים.

בהמשך לפעולות השדרוג וההתמקצעות שנעשות על ידי ועד העמותה נמצא לנכון לשקול החלפת מערכת מדידת זמנים.
למערכת החדשה אותה מפעילה חברת "Real-Timing" בוצעו מס' פיילוטים ולאחר התאמות שונות ובדיקות חוזרות ונשנות, נמצא כי ביכולתה של המערכת לספק מדידת זמנים מדויקת ומקצועית, והיא תופעל כבר במרוץ מס' 2.
במרוץ תרקומיא פעלה מערכת מדידת הזמנים ללא דופי ורבב! היה קיים ברשומות הועד חוסר התאמה ובלבול בנוגע לחלוקה לקטגוריות בעקבות מרוץ מס' 1 והטעות לצערנו עברה לרשומות מחשב המערכת למדידת זמנים.
חוסר ההתאמה בין טבלאות הרישום הנמצאות בידי העמותה לבין הטבלאות הממוחשבות שבעמדת מדידת הזמנים הוא שהוביל לטעויות המצערות במיקומי הרוכבים בקטגוריות העממיות. ועד העמותה עשה ויעשה כל שביכולתו להשיב את הסדר על כנו.
אנא שימו לב, חברת רילטיימינג הגיעה עם מחשב, מזכירה, שער כפול, מדפסת להדפסת תוצאות אמת לקריין לעדכון הקהל ושעון אלקטרוני. היו 100% קריאות, 0 עיכובים בשל המערכת, 1 שבב שלא פעל והוחלף מיידית. זהו אחוז הצלחה מדהים שהפתיע אותנו כמו את בעלי המערכת עצמה בשל עצמת קריאת השבבים שמיושמים כיום בתחרויות אופניים וריצה.

אנו מבינים כי מנקודת מבטם של הרוכבים טעמו הנפגם של הפודיום גרם להשערה כי המערכת לא עבדה כיאות אך חשוב לנו להבהיר ולהודות כי זוהי טעות שלנו.
כמו כן, אנו קוראים מעל במה זו למסקרים, אנא שאו באחריות הסיקורים. כתב או מסקר שמתחרה במירוץ אותו הוא מסקר חלה עליו חובת הבירור והתעדכנות מול מנהלי האירוע והעמותה. היות וקהל הרוכבים קורא בשקיקה את דבריכם ומעניק להם משקל רב. אין רואים בעין יפה כתבות סיקור הניזונות משמועות או השערות.
כמו כן, במרוץ תרקומיא הושקה מערכת רישום אינטרנטית שאפשרה לרוכבים הנרשמים מראש להירשם כחמישה ימים טרם המרוץ ובכך להבטיח את חסכונם בזמן משך ההתארגנות למרוץ.
לצערנו, בחרו באפשרות זו כ-40 רוכבים בלבד, הדבר הוביל להארכת משך זמן ההרשמה ולאחר מכן- לאיחור בהזנקה.
מיותר לציין כי הירשמותם המקוונת של 60 הרוכבים הנותרים הייתה מקצרת משמעותית את התור בעמדת ההרשמה ומאפשרת עמידה בזמנים שהקציב ועד העמותה. הרשמה מוקדמת במזומן וצקים תתאפשר מהמרוץ הבא בהפקדה לח-ן העמותה. כמו כן מספר רוכבים שבחרו להירשם לביטוח ביום המירוץ תוך עריכת משא ומתן עכבו גם הם את ההרשמה למרות העדכונים וההנחיות שהתפרסמו יותר מפעם באתר העמותה ובאתרים השונים.

נושא הביטוח הוא נושא חם המעורר שאלות ותהיות רבות ואף גם את חמתם של רוכבים רבים.
אבקש בהזדמנות זאת, לעשות קצת סדר ולהסביר.
הביטוח הינו תנאי הכרחי להשתתפותו של רוכב באירועי העמותה. אנו מחייבים את רוכבינו בביטוח תקף ביום המרוץ. פוליסת הביטוח חייבת לכלול את הסעיף "תחרויות ספורט מוטורי" וללא סעיף זה הפוליסה אינה רלוונטית. רוכב אשר יציג ספח ביטוח כלשהוא המציין את הסעיף כאמור יוכל להשתתף במרוצים.
אין העמותה מחייבת את רוכביה לבטח עצמם בסוכנות או בחברה מוגדרת ולרוכבי העמותה שמורה הזכות לבטח עצמם הכין שיחפצו.
אם זאת אנו ממליצים לרוכבי העמותה לבטח עצמם בסוכנות "דנביט", המבטחת מטעם "כלל" חברה לביטוח". חברת כלל ביטוח היא חברה ותיקה ומובילה בתחום הביטוח בארץ. ביטוח הוא לא משחק ועדיף לעשותו במקום מוכר ויציב.
חברת "דנביט" מציעה ללקוחותיה פוליסות ביטוח שנתיות בלבד.

בסופו של דבר, חוק הספורט המוטורי יחייב כי לא תתקיים הרשמה ביום המרוץ. אנא הכינו עצמכם בעזרתנו למצב.

אנו מודים לבאחה ישראל – נועם היימן על הפקת מרוץ מוצלח! אנו מודים לחברת רילטיימינג על עבודתם האינטנסיבית להתאמת המערכת לצרכי האנדורו. אנו מצרים על טעותנו ומבטיחים כי נעשה את כל המאמצים כי לא תישנה.תגובות לכתבה
1.אתם גדולים 20-11-08
הלואי שאלה יהיו הצרות של עמותת הטרקטורונים
2.ליאור כץ 20-11-08
כל הכבוד על התגובה המהירה..
ונראה לי שעמותות אחרות צריכים ללמוד ממכם..
לגבי מה שקרה בתחרות יכול לקרות לכולם. לא נורא לומדים מטעויות
3.לא מבין ממה אתם מתרגשים 21-11-08
הכתבים כותבים מה שהם מבינים
מה יגידו פוליטיקאים שנהרסת להם קריירה גלל איזה משפט אחד שלא פירשו אותו כהלכה?

חברה אתם עושים עבודה מעולה וכולם רואים את ההשקעה, לא צריך לתת יותר מדי הסברים לאף אחד.
4.שמעון 21-11-08
עכשיו נשאר רק להעביר מרוץ אחד או שניים ליום חול שגם שומרי המסורת יוכלו להנות מהתפקוד המוצלח של העמותה.
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:26-24.