טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סגרו עסקה: קופר ווב וצ'אד ריד חתמו לעונה בימאהה


   10-08-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שני הרוכבים המצוינים ישתפו פעולה, כשהראשון חוזר לקבוצה בה החל את הקריירה המקצוענית שלו ויעבור ל-450

צ'אד ריד וקופר ווב נחשבים ללא ספק לשני שמות מוכרים ואהודים מאוד בקרב חובבי הספורט המוטורי, ומחזיקים צי אוהדים די נרחב, כל אחד בתחומו. ימאהה הבינו טוב מאוד את הפוטנציאל, וסגרו את אחת העסקאות המעניינות ביותר בתחום. השניים חתמו לעונת 2017 במסגרת הקבוצה, כשריד מאריך חוזה, ו-ווב חוזר אל המקום בו החל את כל הקריירה.

ההודעה על כך התקיימה במהלך סוף השבוע, במהלך אירוע של היצרנית, בהרי רוקי ב-2016 לקראת תחרות שהתקיימה בלורטה לין ראנץ', אשר בהוריקיין מילס, טנסי.

"בשנה שעברה הקמנו מחדש את קבוצת הסופרקרוס שלנו, עם צ'אד ריד כנהג שלנו, והוא עשה עבודה מצוינת עבורינו, גם על המסלול וגם עם האוהדים", אמרה קיית' מקארתי, מהנהלת ימאהה, "הוא עזר לנו מאוד להפיח רוח חיים בתוכנית השאפתנית הזאת, והיה כיף לראות עד כמה האוהדים נהנים ממנו כשהוא מתחרה שוב עם ימאהה. אנחנו מתרגשים לקראת חזרתו של צ'אד לשורותינו ב-2017, ושמחים להודיע על תוספת חדשה ומשמעותית לצוות, כמו קופר ווב".

ווב המוליך בקטגוריית ה-250 בלוקאס אויל פרו מוטוקרוס, יעבור כעת להתחרות על ה-450 ב-2017 ונשמע כאילו הוא מחכה לכך: "אני מאוד שמח להצטרף לנבחרת הזאת, זה חלום שהתגשם עבורי, במיוחד להיות במקום בו התחלתי את הקריירה המקצוענית שלי. שיתוף הפעולה עם צ'אד יהיה נהדר, גדלנו ביחד, והוא תמיד היה הרוכב המועדף עלי. אין נבחרת טובה מזאת כדי לעבור ל-450 פול טיים".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:21-24.