טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מתחילים לספור לאחור


   11-08-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי פגרה קצרה והרבה זמן אימונים, חיות המוטוקרוס מגיעות לאונדילה לקראת הסבב העשירי בניו ברלין. האם רוקזן יחגוג כבר בשבוע הקרוב?

250

מה שבטוח, את העונה הזו לא נשכח. עד כה היו לנו כמה וכמה מובילי אליפות, וכולם כולל כולם רודפים כעת אחרי קופר ווב. את העונה הוא פתח לא משהו מכיוון שהיה פצוע, אך מרוץ אחר מרוץ התוצאות הלכו והשתפרו וכעת הוא נראה כאלוף המיועד. אבל במוטוקרוס, כו במוטוקרוס, שום דבר עוד לא סגור. מאחורי ווב מתייצבים להם בן קבוצתו ג'רמי מרטין ורוכב קאוואסאקי ג'ואי סאבטג'י, שפתח את העונה מעולה, אך הולך ודועך ומבצע טעויות של לחץ שעלו ועוד יעלו לו בהרבה נקודות וניצחונות. ג'רמי מרטין, מצד שני, הוא עדיין האלוף המכהן זו השנה השניה ברציפות, ודווקא העונה כאשר הוא רודף אחר התואר השלישי שלו, הוא נתקל במחסום בדמות בן קבוצתו קופר ווב.

הריצה המדהימה של ווב מגיעה לאחר שבעונות הקודמות הוא היה צמוד, אך לא עמד תמיד בקצב ודווקא השנה נראה שווב, כמו גם סאבטג'י, למדו לשמור איזה קלף אחד או שניים בשרוול ובמיוחד ווב. ישנו עוד רוכב אחד שגם הוביל את טבלת האליפות בשלב מסוים העונה, וזהו אחיו של ג'רמי מרטין, אלכס, שנמצא בתקופה לא פשוטה לאחר שהוכיח כי יש לו את המהירות הנדרשת לעמוד עם אחיו ועם ווב וכעת הוא צריך שוב למצוא את המוג'ו שלו בכדי שיוכל לחזור ולתת בראש באופן עיקבי.

בסוף בסוף, לאחר שסקרנו את כל מי שבאמת התמודד על האליפות השנה, צריך להזכיר את אוסטין פורקנרף הרוקי המדהים של קאוואסאקי שניצח מרוץ אחד העונה ומאותת שכדאי לזכור את השם שלו בעונה הבאה, ולמי שלא מכיר או לא שמע על הרוכב המוכשר הזה נספר שהוא מיועד לגדולות ולא סתם קאוואסאקי שומרת אותו קרוב.

450

2016 תיזכר כעונתו הגדולה של קן רוקזן. רוקזן מהיר, חד , ולא טועה הרבה ולכן הוא הרוכב הטוב באליפות כיום. אך רוקזן נהנה כרגע מחסרונו של ריאן דאנג'י באליפות בעקבות פציעה בצוואר, שאילצה אותו לוותר על העונה ולכן גם רוקזן יודע שאת החשבון של מי יותר טוב הם יאלצו לסגור בעונת הסופרקרוס שתערך בחורף.

אילי טומאק הוא היחידי, חוץ מדאנג'י, שניצח את רוקזן העונה אך הניצחונות שלו הם בגדר מאוחר מדי ומעט מדי בכדי להשפיע על גורל האליפות שתעבור, אם לא בסופ"ש אז בסופ"ש הבא, לידיו של רוקזן. הקרב על האליפות בין טומאק לרוקזן הוא הדבר היחידי שמעסיק כולם העונה ושאר הרוכבים באליפות די נשכחו מאחורה ולא מדברים עליהם הרבה. הסיבה היא שהם פשוט לא באותה הליגה של טומאק, ובטח שלא של רוקזן, כך שרוכבים כמו כריסטוף פורסל (שלא יתחרה עוד העונה בעקבות פציעה).

טרי כנארד, שגם הוא חזר עכשיו מפציעה, מרווין מוסקין ושאר הרוכבים נשכחים מאחור, וחבל, אבל כולנו תקווה שלקראת עונת הסופרקרוס, הם יעלו את הרמה. המאכזב הכי גדול של העונה הוא ללא ספק רוכב ימאהה, ג'סטין בארשה. בארשה סיים את עונת המוטוקרוס הקודמת עם ניצחונות והעונה הוא נראה כמו הצל של עצמו, ולא מצליח להתקרב אפילו לעמדה בה הוא יוכל לנצל טעות של מישהו ולגנוב ניצחון וחבל שכך, במיוחד עם רוכב כה אגרסיבי, שתמיד מספק אקשן אך העונה הוא כבוי.

נותרו עוד שלושה סבבים, שישה מרוצים ו-150 נקודות בקופת האליפות. הרוכבים הולכים לנסות לנצל כל אחת מאותן הנקודות הפנויות כך שאנו יודעים שהולך להיות שמח.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:52-24.