טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: עד הסוף המר


   12-08-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מצד אחד וויינן רוצה מאוד לסגור את הסיפור ולהבטיח את האליפות. מצד שני, האטריק לא ממש מתכוון לוותר לו. התוצאה: אנחנו נהנים

הסיבוב ה-11 של אליפות המוטוקרוס לטרקטורונים, תתקיים בסוף השבוע בחוות לורטה לין ההיסטורית, אשר ממוקמת לה בפאתי טנסי. מדובר באחד המקומות היוקרתיים ביותר שיש לסבב להציע, לאחר שכבר אירח בעבר עשרות אליפויות וסבבים שונים.

מה שבטוח יהיה שם הוא קרב מרתק בין שני נהגים מצוינים, שמראים מהי תחרות וספורטיביות עד הסוף. צ'אד וויינן ינסה לקחת כבר עכשיו את האליפות, אך יחכה גם לתוצאות של יריבו המושבע, ג'ואל האטריק, בתקווה שהוא ימעד. מה שבטוח, מחכה לנו יופי של תחרות.

זה נכון שרק לשניים האלה יש סיכוי לאליפות, אבל מאחורה מזדנב לו ראסטרלי, שמאוד היה מעוניין לגנוב עוד איזה ניצחון או שניים על מנת לאותת לכולם שגם הוא פה.
על מנת לנצח, האטריק יצטרך את אלילת המזל בכסא האחורי של הטרקטורון. האטריק נמצא בפיגור של 22 נקודות מאחורי וויינן, שנכנס מצוין לסיבוב הזה אחרי הניצחון שלו במישיגן, כשהוא רושם את הניצחון השביעי שלו העונה. עם זאת, וויינן הוכיח כי הוא אחד הרוכבים העקביים ביותר, ומוכיח שהוא כנראה יודע יותר מכולם מה צריך לעשות. עובדה, הוא כבר היה אלוף כחמש פעמים בעבר.

מי שמנסה לתפוס את המקום השלישי על הפודיום הוא ג'וש אפרמן, שהציג כמה מהלכים מרשימים מאוד במהלך התחרות עצמה. אגב, מי שעוד חושק במקום השלישי הוא דוד האגסמה, שרושם חצי עונה שני פשוט יוצא מן הכלל.

הטבלה הכללית

1. צ'אד וויינן 446 נק'
2. יואל האטריק 424 נק'
3. ג'פרי ראסטרלי 303 נק'
4. דוד האגסמה 279 נק'
5. ג'ון נטלי 275 נק'
8. רוני היגרסון 218 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:09-24.