טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חם על המסלול


   16-08-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב המוטוקרוס שוב זינק לאחר פגרה קצרה, ונתן לנו יופי של תחרות, עם תאונה אחת מפחידה, ומנצחים מפתיעים. טל דשא מתחמם לקראת סוף העונה

לאחר פגרה של שבועיים אליפות המוטוקרוס האמריקאית חוזרת ובגדול כאשר האקשן האמיתי הוא בקטגוריית ה-250 שם דגלים אדומים וחום כבד זיעזעו את הרוכבים.

250

מרוץ מס' 1

ג'רמי מרטין מחוץ למרוץ האליפות בעקבות הפציעה שעבר בוואשוגל. הרוכבים עומדים על קו הזינוק ואוסטין פורקנר לוקח את ההובלה, אך זה לא משנה המקצה מופסק כעבור כמה דקות בעקבות התרסקות של קותי שוק.

המרוץ מוזנק מחדש, ואדם סיניסירולו לוקח את ההולשוט עם ווב שפתח מעולה לשם שינוי במקום השני כאשר ארנוד טונוס לוחץ עליו בזמן שזה האחרון מנסה להחזיק מאחוריו את ג'ואי סאבטג'י. ארבעת המובילים ממשיכים בשלהם, ולמשך שש שבע הקפות אין שינוי במיקומים, עד שווב מצליח לעבור את סיניסירולו שנאלץ להאבק עם סאבטג'י שעבר את טונוס.

סאבטג'י יושב על סיניסירולו ומצליח לעבור אותו. פלסינג'ר שפתח לא טוב עושה עבודה מעולה על המסלול ומצליח להגיע עד למקום השלישי. עם המקום השלישי בכיס שלו, פלסינג'ר נראה במיטבו כאשר הוא הרוכב המהיר ביותר על המסלול ולמרות מתקפה לכיוונו של סאבטג'י, הוא לא מצליח לעבור אותו ומסיים שלישי מאחורי רוכב קאוואסאקי וקופר ווב שמנצח עוד מרוץ העונה.

מרוץ מס' 2
אוסטין פורקנר מפצה על המרוץ הראשון ויוצא מהגייט עם ההובלה וההולשוט. סאבטג'י ווב גם הם פותחים טוב במקום השני והשלישי. סאבטג'י לא מצליח להתפקס כבר תקופה והוא מאבד לווב את המקום לאחר טעות שגם הביאה אליו את אלכס מרטין וג'סטין היל. סאבטג'י סובל ונראה לא מפוקס ומתחיל לאבד מקומות, בהתחלה לאלכס מרטין ואז לג'סטין היל עד הפרישה מהמרוץ, אולי בעקבות החום הקשה ואולי מסיבה אחרת אך כך לא רצים לאליפות ובטח שלא באחד משלושת סופי השבוע האחרונים של העונה.

פורקנר ממשיך להוביל אך ווב סוגר עליו ועובר אותו כאשר נותר עוד מספיק זמן עד לסוף המרוץ אך המרוץ מופסק כמו במרוץ הראשון בעקבות התרסקות של ג'סי נלסון ווב במזל לקח את הניצחון כאשר רק הקפה לפני כן עבר את פורקנר המתוסכל. ווב מנצח עם עוד סופ"ש מהסרטים עבורו, פורקנר מסיים שני ופלסינג'ר מסיים שוב שלישי.

450

מרוץ מס' 1

זינוק מעולה של אילי טומאק וג'סטין בארשה וטומאק לוקח את ההולשוט אך מיד נעקף על ידי בארשה כאשר גם קן רוקזן ומרווין מוסקין מצטרפים לחגיגה. רוקזן ישר פותח חזק ולא לוקח לו אפילו הקפה שלמה אחת בכדי לעבור את טומאק ובארשה ופותח מבערים, משם והלאה נגמר הסיפור של המרוץ ורוקזן בצורה מאוד מתסכלת עבור שאר הרוכבים מצליח לקחת עוד ניצחון דומיננטי. בסופו של דבר רוקזן מנצח שוב, טומאק שוב שני אך לא קרוב בשום צורה לרוקזן ומוסקין מסיים שלישי.

מרוץ מס' 2
אם חשבנו שרוקזן מהיר במרוץ הראשון אז הגיע המרוץ השני בו רוקזן גם לוקח את ההולשוט ופשוט משאיר אבק לשאר הרוכבים כאשר מוסקין שני ודין ווילסון במקום השלישי . מאחורי ווילסון ממוקם לו פיל ניקולטי , ווסטון פייק ובני בלוס התותח . הקרב על המקום השלישי הופך לכאוס מוחלט ובני בלוס יוצא עם ידו על העליונה ועם המקום השלישי. מוסקין טועה ולא מצליח להשיג את המומנטום הנכון לעליות האגרסיביות של המסלול ובסופו של דבר מוצא עצמו במקום ה-9 אך מיד חוזר לעצמו ומגיע עד למקום השלישי אך אילי טומאק כבר שם ועובר אותו ולאחר מכן את בלוס. מוסקין עובר את בלוס ומתחיל בקרב עם טומאק אשר נגמר עם ידו של מוסקין על העליונה במקום השני וטומאק מסתפק במקום השלישי לפני בני בלוס שמסיים במקום הרביעי המעולה.

העונה עומדת להיגמר ונראה שרוקזן עולה עוד שלב אחד ביכולות הרכיבה הפסיכיות שלו ממילא ובעקבות זאת העיניים נשואות אל קטגוריית ה-250 שתספק לנו את האקשן במרוצים הבאים.

תוצאות משולבות:

250
1. קופר ווב 1/1
2. ארון פלסינג'ר- 3/3
3. אוסטין פורקנר- 7/2
4. ג'סטין היל- 5/4
5. אר. ג'יי המפשיר- 9/6

450
1. קן רוקזן- 1/1
2. מרווין מוסקין- 3/2
3. אילי טומאק- 2/3
4. בני בלוס-7/4
5. ג'סטין בארשה- 4/7


אליפות לאחר 10 סבבים:

250
1. קופר ווב- (ימאהה) 422 נק'
2. ג'ואי סאבטג'י- (קאוואסאקי) 341 נק'
3. אלכס מרטין- (ימאהה) 341 נק'
4. ג'רמי מרטין- (ימאהה) 321 נק'
5. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 293 נק'

450
1. קן רוקזן- (סוזוקי) 484נק'
2. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 421 נק'
3. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 325 נק'
4. ג'סטין בארשה- (ימאהה) 276 נק'
5. כריסטוף פורסל- (הוסקוורנה) 217 נק'

צילום: racerxonline.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:33-24.