טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מעט מדי, מאוחר מדי?


   16-08-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ג'ואל האטריק נזכר באמצע העונה להוות תחרות לצ'אד ווינן, ולמרות פיניש בלתי נתפס, נראה שבסיבוב הבא יהיה מישהו אחד מאושר בראש הפודיום

רק בסוף השבוע האחרון, כתבנו שעל מנת לנצח, האטריק יצטרך את אלילת המזל בכסא האחורי של הטרקטורון, בעיקר לאור העובדה שערב התחרות הוא היה בפיגור של 22 נקודות מאחורי וויינן, שנכנס מצוין לסיבוב הזה אחרי הניצחון שלו במישיגן, עם ניצחונו השביעי העונה. בפעם ה-34 התקיים בסוף השבוע יום הטרקטורונים שנערך בחוות לורטה לין ראנץ' ההיסטורית, שממוקמת בבהוריקן מילס, טנסי.

התנאים היו פשוט מושלמים. מזג האוויר היה נהדר, כולם חיממו מנועים, ולאחר התחלה קשה של היום, וויינן התייצב לו במקום הראשון, כשמי שהעפיל לגמר עם התוצאה הטובה ביותר. את ההולשוט תפס לו ג'ון נטלי, שקפץ ויצא עם יתרון מוקדם מתחילת המירוץ, שהתנהל לו בצורה קשוחה מאוד מבחינת ניסיונות התפיסה של המקום הפודיום.

אבל פתאום, במהלך הסיבוב השלישי, וויינן מצא את עצמו בבעיה לא פשוטה בכלל, כשהוא מוצא את עצמו אחרי ג'פרי ראסטרלי, כשהוא מחופר באדמה. רק לאחר מספר רגעים ארוכים, השניים הצליחו להשתחרר והמשיכו בדרכם.

צילום: atvmotocross.com

"ראסטרלי הגיע חם מאוד לסיבוב, אחרי שניסה לעשות מהלך עליי, נסעתי אחריו בחלק הפנימי ונתקעתי. מיד התחלתי לחשוב על הטבלה ומה עשוי לקרות, אבל אז הרגעתי את עצמי ואמרתי שאני חייב לנסות ולהציל כמה שאפשר", סיכם וויינן.

ומה עם הטריק, אתם שואלים? אצלו הכל מצוין. ג'ואל בא לעבוד, ועשה את זה בצורה פשוט פנומנלית. האטריק לקח את התחרות הזאת, בלי יותר מדי בעיות, כשכל יריביו, ובמיוחד וויינן, לא מצליחים להתעלות. וויינן המשיך לשמור על העקביות שלו, וכשהאטריק מסיים ראשון, הוא מסיים שני, כשרק משהו באמת בלתי נתפס ייקח ממנו את התואר בסבב הבא. ההפרש בין השניים עומד כעת על 16 נקודות. אמנם לא ניקוד שאמור להטריד את וויינן, אבל מספיקה תקלה אחת בכלי, וכל התחרות הזאת יכולה להיראות אחרת לגמרי. דוד האגסמה סיים במקום השלישי הכללי.

טבלה כללית, לקראת הסבב האחרון:

1. צ'אד וויינן 490 נק'
2. ג'ואל האטריק 474 נק'
3. ג'פרי ראסטרלי 336 נק'
4. ג'וש אפרמן 319 נק'
5. דוד האגסמה 317 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:04-24.