טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רגע לפני סיום


   18-08-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב הלפני אחרון של עונת המוטוקרוס כבר כאן, ואפשר להתחיל לסגור פינות ולקבל את באדס קריק כסוף השבוע בו יוכתרו האלופים של העונה. טל דשא עושה סדר

250

לאחר כל מה שהקטגוריה הזו עברה העונה ועם כל הפציעות, חוסר היציבות של הרוכבים ושלל מובילי האליפות שעברנו, אפשר סוף סוף לומר בפה מלא, קופר ווב הולך להיות האלוף החדש ואליפות זו היא מה שישלים לו את הרזומה המרשים של 2 אליפויות סופרקרוס ועכשיו גם אליפות מוטוקרוס, הדרך הכי טובה לעלות לקטגורית ה-450 בעונת 2017.

מבחינתי, המרוץ הקרוב הוא יותר מבט לעבר עונת 2017 כיוון שמבחינת הרוכבים הצעירים, כאשר בראשם עומד הרוכב הרוקי המרשים של קאוואסאקי, אוסטין פורקנר. פורקנר מוכיח במרוצים האחרונים כי הוא בדרך הנכונה להיות כדרך קבע בחמישייה הראשונה ועם ניצחון אחד בכיס שלו העונה הוא בהחלט מסומן על ידי מומחים רבים כדבר הבא בקטגוריה.

המפסיד הגדול של העונה הוא לא אחר מאשר ג'ואי סאבטג'י. נכון, ג'ואי לא אלוף, אך הדרך בה פתח את העונה היתה מרשימה ונראה היה שסאבטג'י עלה כיתה ויוכל לקחת את האליפות, אך החוסן המנטאלי של סאבטג'י התנדף לו והתחלף בטעויות גסות שנובעות מלחץ, וחבל מכיוון שאם יש רוכב שיכול לעמוד עם ווב ביום טוב זה הוא סאבטג'י, או יכל לעמוד עם ווב היום כבר לא כל כך..
ולשה ריגעית של רוקזן מאשר חוזק של טומאק, עכשיו צריך לראות מה יקרה כאשר יפגישו את רוקזן ודאנג'י בעונת הסופרקרוס של החורף.

450

כאן אין מקום לטעויות ורוקזן העונה מראה כמו מישהי שעשה את שיעורי הבית שלו. הכושר הגופני שלו מעולה, טקטיקת המרוץ שלו משובחת, על יכולת הרכיבה אין מה להגיד מן הסתם.. ובעיקר העקביות שלו שוברת שיאים ומגיעה לרמתו של ריאן דאנג'י. מעבר לכל היכולות של רוקזן ושלל המחמאות להן הוא זכאי, עיקר הדבר הוא עצם העובדה כי רוקזן נתן בראש לכל מה שזז על המסלול בכזו נינוחות ועליונות, שעכשיו נותר לו לשייט לעבר תואר המוטוקרוס השני שלו בקטגוריה הבכירה.

שאר הרוכבים על המסלול לא באמת נחשבו העונה מכיוון שלא קם ולו מתחרה אמיתי אחד לרוקזן וכך גם רוכבים דוגמת מרווין מוסקין, אילי טומאק, טרי כנארד וכו פשוט לא יכלו לו, חוץ מטומאק שגם ניצח העונה אך מדובר יותר בחתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:44-24.