טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אלוף ללא עוררין


   23-08-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב ה-11 של סבב המוטוקרוס האמריקאי באדס-קריק הכתיר את קן רוקזן לאלוף ה-450, אבל ב-250 הכל פתוח, ולוהט כמו שלא היה במשך שנים

לאחר עונה מדהימה רוקזן מגיע לבאדס קריק וסוגר את האליפות השניה שלו, ועושה זאת עם ניצחונות כיאה לאלוף אמיתי, אך האדמה עדיין רועדת מתחת לרגליהם של הרוכבים כשהם עוד מנסים לעכל את ההתרסקות של ג'סטין היל בשבוע שעבר, שהותירה אותו ללא תחושה בפלג גופו התחתון.

250 מרוץ מס' 1

זינוק מעולה של אדם סיניסירולו ואלכס מרטין, בזמן שמוביל האליפות, קופר ווב, מסתבך בהתרסקות בפניה הראשונה ולאחר מכן בעוד נפילה. סיניסירולו, שמשתפר מאוד במרוצים האחרונים, שוב מוצא עצמו בעמדת הובלה ושוב מתרסק ומאבד את ההובלה במרוץ לאלכס מרטין שמצידו רוצה את הניצחון הזה ומצליח להשיג אותו על ידי רכיבה מחושבת והשארה של סיניסירולו מאחוריו.

בזמן שאלכס מרטין מנצח את המרוץ, קופר ווב מגיע ממקום אחרון בהקפה הראשונה עד למקום השישי, תוך שהוא קובע לאורך כל הדרך ותוך כדי עקיפות את הזמנים הטובים במרוץ פעם אחר פעם. במקום השלישי מסיים ג'ואי סאבטג'י עם עוד מרוץ שהוא רק בסדר וכך הולכת לה עונה שהתחילה חזק ונגמרת בקול ענות חלושה.

מרוץ מס' 2

סיניסירולו פותח שוב מעולה, ולוקח עוד הולשוט לאוסף, כאשר מאחוריו נמצאים בני קבוצתו ג'ואי סאבטג'י, אוסטין פורקנר וגם בראדלי טאפת' וזאק אוזבורן. סאבטג'י שוב מאבד ריכוז וגם את המקום שלו ונשלח למקום החמישי, אך בסופו של דבר עובר את טפת בזמן שיריבו העונה לאליפות קופר ווב פתח לא טוב, שוב, והוא רק שביעי.

אך בסופו של יום, מסיים במקום השלישי ולוקח את אליפות המוטוקרוס 250 הראשונה שלו. סיניסירולו ופורקנר נאבקים אחד בשני ופורקנר הוא זה שיוצא עם ידו על העליונה, לפני שמגיע אוזבורן ולוקח את ההובלה וגם את הניצחון לפני אלכס מרטין וקופר ווב ששוב הראו את כוחם של הימאההות, ושלהם עצמם ועל הדרך גם הראו לפורקנר שיש לו עוד דרך ארוכה עד שיגיע לרמת ניהול המרוץ שלהם.


450: מרוץ מס' 1

קן רוקזן מפוקס מטרה ורואה את תואר האליפות השני שלו לנגד עיניו, פותח חזק, לוקח את ההולשוט ושם נגמר הסיפור של המרוץ הזה, כאשר רוקזן פותח טוב לאף אחד אין סיכוי. במקומות השני והשלישי התמקמו להם ג'סטין בארשה ואנדרו שורט, כאשר אילי טומאק, היחידי עם סיכוי (תאורתי בלבד) לקחת מרוקזן את האליפות עוזר לרוכב אחר, שנפל ביחד איתו להרים מעליו את האופנוע בעקבות ההתרסקות של ג'סטין היל בשבוע שעבר, שהותירה אותו ללא תחושה בחלק גופו התחתון.

טומאק מסיים את המקצה במקום השישי, לאחר אינספור עקיפות ומלחמות על המסלול, אך זה לא מספיק, כאשר אתה מתמודד מול רוקזן. מוסקין מגיע לשורט, עובר אותו וממשיך לעבר בארשה שנותן לו פייט רציני על המקום השני, אך בסופו של דבר מוסקין מצליח להכניע את רוכב ימאהה ולוקח את המקום השני ובארשה מסיים שלישי והניצחון כמובן הולך לרוקזן.

מרוץ מס' 2

מאט ביסקגליה פותח נפלא ולוקח את ההולשוט, לפני אנדרו שורט במקום השני, אך רוקזן עובר אותו עוד לפני שההקפה הראשונה נגמרת. טומאק מחפש לתקן את הטעות שעשה והוא שועט לעבר המקום הרביעי לאחר שעבר את בארשה כאשר במקום השלישי נמצא מרווין מוסקין, אשר בסופו של דבר מסיים במקום הרביעי מאחורי בארשה במקום השלישי וטומאק במקום השני, שמתאר טוב מאוד את מה שעבר עליו בעונה הזו בה הוא מסיים שני לרוקזן.

רוקזן לוקח את האליפות השניה שלו, הפעם במדי סוזוקי והסבב האחרון של העונה שיערך באיירון-מן צפוי להוציא מהרוכבים את המיטב והגרוע מכל כאשר טומאק הולך לחפש ניצחון אחרון לעונה בכדי לסיים אותה לפני רוקזן, שיגיע משוחרר מתמיד, כשגם בארשה רוצה לסיים את העונה עם ניצחון אשר עד כה לא הגיע כמו גם מוסקין שמחפש ניצחון ראשון בקטגוריה, יהיה רותח.

תוצאות משולבות:

250
1. זאק אוזבורן- 4/1
2. אלכס מרטין- ¼
3. אוסטין פורקנר – 5/2
4. אדם סיניסירולו -2/5
5. קופר ווב- 6/3

450
1. קן רוקזן- 1/1
2. ג'סטין בארשה- 3/3
3. מרווין מוסקין- 2/4
4. אילי טומאק- 6/2
5. פיל ניקולטי- 4/6

אליפות לאחר 11 סבבים:

250
1. קופר ווב- (ימאהה) 457 נק'
2. אלכס מרטין- (ימאהה) 384 נק'
3. ג'ואי סאבטג'י- (קאוואסאקי) 361 נק'
4. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 331 נק'
5. ג'רמי מרטין- (ימאהה) 321 נק'

450
1. קן רוקזן- (סוזוקי)534 נק'
2. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 458 נק'
3. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ.) 365 נק'
4. ג'סטין בארשה –(ימאהה) 316 נק'
5. כריסטוף פורסל- (הוסקוורנה) 217 נק'

צילום: www.racerxonline.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:32-24.