טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: רוזנברג התגבר על הבלאגן


   30-08-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב מס' 13 , שנערך בבלגיה, נתן לנו מירוץ מלא בתסכולים, בעיות, אבל עם תצוגה מצוינת של המילטון

החופשה הארוכה והמייגעת עברה ונגמרה ונהגי הפורמולה אחת חזרו למסלול ספא בבלגיה לעוד קרב בין ניקו רוזברג ללואיס המליטון. סוף השבוע נפתח כאשר המילטון נאלץ לזנק מירכתי הגריד לאחר החלפת מנוע ברכב שלו, אך זה היה צפוי. מה שעוד היה צפוי הוא שניקו רוזברג יקח את הפול פוזישן וכך גם באמת היה כאשר מקס ורשטאפן לוקח את המקום השני ורייקונן את השלישי לפני סבסטיאן פטל.

רוזברג מזנק מצוין וגם רייקונן ורשטאפן וסבסטיאן פטל אשר חותך את הפניה הראשונה היישר לתוך מכוניתו של רייקונן, שנפגע גם מהצד השני הפנימי של הפניה על ידי ורשטאפן האובר שאפטן, שנכנס עמוק בתוך שיא הפניה ומחוץ לגבולות המסלול ולכן שלושת השחקנים העיקריים לפודיום נאלצים להיכנס לתקן את רכבם ושל רייקונן גם נדלק באש ומכובה ללא פגע של הרכב/ אנשים.

תוך כדי ההמולה, גם קווין מגנוסן מקבוצת רנו עושה תאונה ונכנס בגדר הבטיחות, מה שגורם לדגל אדום. הדגל האדום שינה את כללי המשחק והזינוק המחודש מביא את המילטון, שניצל את הבלאגן האדיר למקום החמישי היישר מהמקום האחרון מה שיעזור לו לצמצם את הנזק בניקוד האליפות אל מול רוזברג. המרוץ מוזנק מחדש וכאמור ורזברג משייט אל הניצחון כאשר המילטון עושה את הבלתי יאומן (אם מסתכלים מתחילת היום) ומסיים במקום השלישי מאחורי דניאל ריכארדו, שמקבל עוד פודיום אחד לאוסף. במקום הרביעי מסיים ניקו הולקנברג ומאחורי סרחיו פרז , בן קבוצתו במקום החמישיל פני סבסטיאן פטל במקום השישי שגם מראה הרבה נחישות.


המרוץ בבלגיה היה אחד מהמרוצים היותר עמוסים בתאונות וגם אקשן לא היה חסר, הבעיה היחידה היא שהאקשן לא מתמקד במובילי האליפות והמרוץ אלא בנהגים אשר לא מאיימים על גורלה של האליפות ובעצם למרות האקשן הרב התחושה הכללית היא מנומנמת כאשר לא באמת היה קרב על הפודיום או הניצחון ולמעשה כמעט ולא ראינו את רוזברג מוביל את המרוץ ונקווה שהמרוץ הבא יהיה כבר יותר עמוס באקשן בכיוון קדמת המרוץ.

תוצאות:

1. ניקו רוזברג
2. דניאל ריכארדו
3. לואיס המליטון
4. ניקו הולקנברג
5. סרחיו פרז

אליפות לאחר 13 סבבים:
1. לואיס המליטון-(מרצדס) 232 נק'
2. ניקו רוזברג- (מרצדס) 223 נק'
3. דניאל ריכארדו- (רד-בול) 151 נק'
4. סבסטיאן פטל- (פרארי) 128 נק'
5. קימי רייקונן- (פרארי) 124 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:09-24.