טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עונה חדשה, מנצחים חדשים


   01-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב האנדורוקרוס חזר בקול גדול, אבל מי שהצליח בשקט בשקט לתת לנו שואו נהדר הוא דווקא קולטון האקר, שרשם ניצחון והשאיר מאחור את ווב ובלאזוסיאק

נהג הסקוורנה, קלוטון האקר, הניח את הרשמיות של פתיחת הסבב מאחוריו, ורשם ניצחון גדול בתחרות האנדורוקרוס, שנפתחה באטלנטה. על הפודיום הוא מצא את עצמו ביחד עם קודי ווב וטדי בלאזוסיאק, אבל אין ספק שכולם הופתעו כשהוא נעמד על ראש הפודיום. התחרות, שהתקיימה בדלוות', ג'ורג'יה, אשר באטלנטה, היוותה את הקרב הראשון של התחרות.

האקר הצליח לגבור על טדי בלאזוסיאק בהקפה השנייה ומשם לאט לאט התקדם. ווב סיים שני בעוד שהפולני הצליח להתאושש מטעות גדולה שהוא עשה במהלך הסיבוב הרביעי, ובסופו של דבר לסיים על הפודיום. שלושת הרוכבים ניצחו את מירוצי החימום שלהם, אבל האקר הצליח בסופו של דבר למצב את עצמו כזה שמצליח לעוף קדימה ולסיים במקום הראשון, להפתעת האוהדים.

מי שזינק ראשון היה טדי בלאזוסיאק, מה שנתן לו 500 דולר. אלוף האנדורקרוס חמש פעמים בעבר, לקח את העונה שעברה כעונת חופש בארצות הברית, וחיפש להחזיר לחיקו את התואר, אבל האקר קלקל לו לבינתיים את התוכניות. המקום השלישי של ווב היה בסכנה לאורך כל הדרך, כשגרסטון לקח את המקום השלישי, אבל לא עמד בלחץ והפסיד אותו.

"זוהי הפעם הראשונה העונה, ופתחתי טוב, אז אני מרוצה", אמר האקר, "כשזה מגיע לאירוע המרכזי, אני יודע איך לעשות זאת כמו שצריך, הוכחתי את זה בתחרויות הסופר אנדורו ואני רוצה גם להוכיח את זה ולהיות אלוף בסבב הנוכחי", הצהיר המנצח. מי שסיימו במקומות הרביעי והחמישי בסופו של דבר היו גרסטון וקייל רדמונד בהתאמה. אצל הנשים סיימו שלבי טרנר במקום הראשון, כשאחריה נמצאות רחל גוטיש ומורגן טאנקה, שסיימה שלישית.

כזכור, הסדרה כוללת 8 מירוצים, שמתפרסים על כ-12 שבועות, עם מקומות חדשים, שהסבב מעולם עוד לא היה בהם כגון דרום דקוטה, אליו יגיע הסבב בסוף השבוע הקרוב.

תוצאות הסבב:

1. קולטון האקר (הסקוורנה)
2. קודי ווב (KTM)
3. טדי בלאזוסיאק (KTM)
4. מקס גרסטון (BETA)
5. מייק בראון (הסקוורנה)
6. קייל רדמונד (BETA)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:00-24.