טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מתחילים ומשתדרגים: על ריג'ו שמעתם?


   04-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אופנוע הספרדי עושה עלייה לישראל, כשהוא מותאם לשוק המקומי. כל הפרטים בפנים

מכירים את זה שהתחלתם לרכב, אבל הרגשתם שהכלי שלכם קצת גדול עליכם? בשביל זה תוכלו לקבל כלי שיעזור לכם לטוס קדימה. קבלו את הריג'ו, שמגיע בנפחים של 125 ו-200 סמ"ק, ואמור להיות בעצם תחליף ל-PR3 ו-PR4 של AJP, כיוון שמדובר באופנועים עם מנועי קירור אוויר.

כשהייבואן HM מוטורס, קלט לפתע את ריג'ו באחת התערוכות אופנועים המרכזיות באירופה, לא היה לו ספק שזה הדבר הבא. מדובר על חברה שממוקמת באזור ברצלונה, ומייצרת אופנועים מ-1940. הם הבינו את הפוטנציאל שיש להם ביד, ובנו את האופנוע לפי מפרט ייחודי שמתאים לשוק הישראלי. מדובר על מפעל מתקדם מאוד באיכות וברמה שלו.

צילום: אסף רחמים

היבואן HM MOTORS לקח את דגם המרתון שלהם בשני הנפחים 125 ו-200 סמ"ק (מדובר במנוע מינראלי הנפוץ שקיים כמעט אצל כל יצרן באירופה- WR 125R, HM BAJA, BETA 125, DERBI, FANTIC) ועליו בנה מכלולים ברמה הכי גבוהה שהיצרן יכול להציע באורינטציית שטח- מזלג קדמי הפוך 42 מ"מ מצופה אנודייז אדום, עם כיוונונים מלאים כידון פאט בר, קלאץ הידראולי, פוט פגס אמיתיים, מגני ידיים פתוחים, גריפים מקצועיים, מחרשה מקוצרת אורגינלית, בולם אחורי פרוגרסיבי מתכוונן מלא, גרפיקת מרוצים

האופנוע נועד לתת מענה לרוכבים חדשים/מתחילים/נמוכי קומה, גם ב125 וגם ב200 סמ"ק ולמעשה אין משהו דומה לו. מעולם לא היה כלי בקטגוריה הזאת של ה125 ארבע פעימות שהציע מפרט כל כך מקצועי ומכוונן לשטח כמו שהיבואן מציעים בריג'ו. המחירים הצפויים להשקה, שתתקיים בזמן הקרוב עומדים על 30,900 שח לדגם ה-125 סמק ו-34,900 שח לדגם ה-200 סמק ללא אגרות רישוי.

צילום: אסף רחמיםתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:42-24.