טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מטרו תעניק שובר ללימוד רישיון נהיגה A1 לרוכשים קטנוע


   04-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בעקבות תקנות לימוד, כל רוכשי תוצרת סאן יאנג או ימאהה יהנו מהלימוד: "רישיון A1 עלינו". ידיעה פרסומית

מטרו מוטור, יבואנית סאן יאנג ימאהה וקוואסאקי בישראל, תעניק לכל הרוכש קטנוע A1 תוצרת סאן יאנג או ימאהה שובר מתנה המאפשר למשדרגים מרישיון A2 את הוצאת רישיון הנהיגה בקטגוריה החדשה – A1 אוטומטי. ההטבה להוצאת רישיון הנהיגה החדש במתנה, תינתן באמצעות שובר ללימוד נהיגה לרוכשים, באחד מבתי הספר הנבחרים בפריסה ארצית.

כפי שפורסם השבוע, ב-1 בספטמבר ייכנסו לתוקף תקנות לימוד הנהיגה החדשות, המאפשרות הוצאת רישיון נהיגה לקטנוע בקטגוריית A1 (עד 47 כ"ס) למשדרגים מרישיון A2. תקנות אלו, המקלות את קבלת הרישיון בקטגוריית A1, מאפשרת למעשה שימוש נרחב יותר בכלים דו-גלגליים – גם לשימוש בין-עירוני.

מאז ההודעה על כניסת התקנות לתוקף, מסתמן ביקוש לרישיון החדש, בעיקר מרוכבים שמעוניינים ברכיבה על קטנוע למטרות התניידות, ועד עתה נאלצו ללמוד ולעבור מבחן רישוי על אופנוע עם הילוכים על מנת לקבל רישיון נהיגה על קטנוע בקטגוריה A1.

מבחינה מספרית, קטגוריית הדו-גלגלי A1 מהווה כמעט כמחצית ממכירות הדו-גלגלי בישראל, בצמוד לקטגוריית A2, המיועדת לשימוש עירוני. בשנים האחרונות חל גידול בקטגוריה זו, על חשבון קטגוריית הקטנועים העירוניים, שינוי הנובע משימוש גובר בדו-גלגלי ככלי תחבורה אלטרנטיבי לרכב, והצורך בכלי המתאים גם להתניידות בין עירונית.

צילום: יח"צתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:17-24.