טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: המילטון כבר לא ממש לבד


   06-09-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב מס' 13 שהתקיים באיטליה עמד במרכז היריבות במרצדס, וזה הולך להיות מעניין

אם חשבנו לפני פגרת הקיץ שלואיס המליטון שולט באליפות, אז קיבלנו תיקון מאוד רציני מבן קבוצתו ניקו רוזברג, שמוצא תשובה ליריבו מבית.

מונזה איטליה, בית המהירות, מסלול מהיר בצורה קיצונית וגם המרוץ הביתי של פרארי, שהביאו הרבה שיפורים לרכביהם לקראת המרוץ הזה, אך גם מרצדס לא יושבים ושותים קפה להנאתם והם בעצמם דאגו לשמר את עליונותם.

מה שקיבלנו מההתחלה ועד הסוף היא תצוגת תכלית של יכולות ונפלאות מכוניות המרצדס. גם פרארי השתפרה והיא נכון לעכשיו מהירה יותר ממכוניתה של קבוצת רד-בול, אך זה לא מספיק בכדי לעצור את הקבוצה הגרמנית.

זינוק מעולה של רוזברג פטל ורייקונן אל מול זינוק גרוע עד מאוד, כמו תמיד, של לואיס המליטון, שלאורך כל המרוץ נאלץ לכפר על הזינוק הגרוע. מה שפרארי כן הצליחו לעשות הוא לתת לסבסטיאן פטל מכונית שיכולה על מכוניות הרד-בול. לכן הוא לאורך כל המרוץ עוד היה עם סיכוי כלשהו לסיים לפני לואיס המליטון, אך בסופו של דבר המילטון עם מכונית ומוטיבציה עדיפים והוא מסיים שני אחרי ניקו רוזברג שמקזז את הפער באליפות העולם לכמה נקודות בודדות.

הקאמבק הזה של ניקו רוזברג, בשילוב עם מזל גרוע וטעויות מצידו של לואיס המילטון, היה כמעט בלתי אפשרי לצפות ומה שקורה כאן ועכשיו זה ניסיון אחרון של רוזברג לחזור להובלת האליפות, ולכן המרוץ הבא יהיה מאוד קריטי שכן אם המילטון ינצח את רוזברג, ויסיים לפניו את המרוץ, רוזברג עלול להישבר ולאבד גובה.

מצד שני, אם רוזברג מתמודד עם השדים שלו ונוהג כמו שנהג בראשון האחרון במרוץ הבא להמילטון, תחכה עוד הרבה עבודה עד שיוכל לחשוב על לסגור את האליפות הזו וזה מה שאנו הצופים רוצים.

תוצאות:
1. ניקו רוזברג
2. לואיס המליטון
3. סבסטיאן פטל
4. קימי רייקונן
5. דניאל ריקארדו

אליפות לאחר 13 סבבים:
1. לואיס המליטון- (מרצדס) 250 נק'
2. ניקו רוזברג- (מרצדס) 248 נק'
3. דניאל ריכארדו- (רד-בול) 161 נק'
4. סבסטיאן פטל- (פרארי) 143 נק'
5. קימי רייקונן- (פרארי) 136 נק'

צילום: f1fanatic.co.ukתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:07-24.