טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הרגעים הגדולים בקריירה של הרוכב האדיר


   07-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רק פציעות גרמו לג'יימס סטיאורט לא לרשום העונה עוד שיא בקריירה האדירה שלו, אבל זה לא יעצור אותנו מלהיכנס לרגעים הגדולים שלו בקריירה.

רק פציעות גרמו לג'יימס סטיאורט לא לרשום העונה עוד שיא בקריירה האדירה שלו, אבל זה לא יעצור אותנו מלהיכנס לרגעים הגדולים שלו בקריירה.

האליפות הראשונה

מיד לאחר שסטויארט פרץ בסערה לזירה המקצוענית ב-2002, אף אחד לא הרים גבה כשהוא החל לנצח מירוצים מיד. התעשייה הבינה שהטירון הזה, שמגיע מדי פעם ונותן רוח רעננה, נמצא מעבר לפינה, והוא לא איכזב. אבל כשהוא זכה באליפות המוטוקרוס (125CC), בעונת הרוקי שלו, פתאום כל העיניים היו עליו. התחרות הזאת, לרוע מזלם של יריביו, הפכה סימן לבאות, כשהוא לקח גם את האליפות השנייה שלו, לפני שקפץ לשלב הבא ב-2005.

אליפות הסופרקרוס

כשסטויארט נכנס לקטגוריית ה-450SX הוא פשוט ריסק אותה לחלוטין. הוא לקח פעמיים את התחרות (2007 ו-2009), והוא היה כל כך טוב, שהניצחונות שלו הגיעו בהפרשים עצומים. סטיוארט הוא השני ברשימת הנצחונות אי פעם בכל הזמנים בסבב (50 נצחונות).

האליפות המושלמת

סטיוארט נחשב מומחה סופרקרוס, ועם סגנון חד. הוא גם הוכיח את זה בשנת 2008, בעונה הטובה ביותר של שחט בסבב המוטוקרוס AMA. סטיוארט היה מדהים לחלוטין באותה שנה, והשיג ציון מושלם. הוא ניצח את כל 24 המירוצים של הקיץ (600 נקודות מ-600 אפשריות) זמינות. הרוכב היחיד שרשם הישג כזה הוא ריקי קרמייקל, וכשאתה יודע כשאתה בחברת אלופים שנושאים בכינויים כאלה, אתה יודע שאתה אחד מהגדולים מכולם.







תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:53-24.