טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
צפו: הרגעים הגדולים בסבב האנדורוקרוס


   11-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרגעים הגדולים ביותר בדקוטה מחכים לכם בפנים. תאמינו לנו, לא כדאי להחמיץ את זה

הסיבוב השני בסבב האנדורוקרוס הגיע בפעם הראשונה אי פעם לדרום דקוטה, כשקולטון האקר הצליח לרשום שני נצחונות עד עכשיו. רוכב ההסקוורנה רשם ניצחונות מרשימים, כשהפעם הוא הצליח גם לעקוף על הדרך את כל יריביו למסלול. צפו ברגעים הגדולים שהתרחשו במהלך האירועים, במספר קטעים נפלאים שהגיעו מהמירוץ.כזכור, קולטון האקר העלה הילוך ורשם את הניצחון השני שלו שהתקיים בדרום דקוטה. קודי ווב, האלוף שמגן על תוארו, נלחם על המקום השני ביחד עם מייק בראון, שבסופו של דבר נכנע וסיים במקום השלישי. טדי בלאזוסיאק, שזכה חמש פעמים באליפות האנדורקרוס, פרש במהלך המירוץ בגלל פציעה, אותה חווה במהלך היתקלות לא נעימה בסיבוב הראשון.

הסיבוב השני של סבב האנדורוקרוס נערך במבנה היפהפה שהוקם בברנדון סנטר בדרום דקוטה. בסיבוב הראשון עוד ראינו את בלאזוסיאק נותן עבודה שפשוט היה קשה שלא להעריך. הפולני רכב היטב, הצליח לעבור בפיניש מרתק את האקר, ורשם את הניצחון הראשון במירוץ. הפרישה שלו עזרה לא מעט להאקר, שלאחר מכן השלים את המשימה שלו.

ווב עוד ניסה להגיב, אבל נעקף גם הוא שלושה סיבובים לסוף על ידי בראון, שהתיישב לו במקום השני, אבל אז הגיע הניסיון, ווב קיצר פינות, חסם את ההתקדמות, וסיים שני

טבלת המירוץ
1. קולטון האקר
2. קודי ווב
3. מייק בראון
4. TY טרמיין
5. נוח קפל
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:11-24.