טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בסוף גם היא הגיעה: שבדיה מוכנה למוטוקרוס האומות


   23-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הנבחרת הסקנדינבית הכריזה על הנבחרת שלה לקראת המירוץ שמחכה לנו בסוף ספטמבר

נבחרת שבדיה מגיעה גם היא למוטוקרוס האומות ומתכוונת לעשות גם כן כל מה שהיא יכולה, על מנת להיות הסוס השחור של התחרות. זה לא נראה כמשהו מציאותי, אבל היי, מי אנחנו שנגדע להם את החלום?

בנבחרת השבדית ניתן למצוא את קווין אולסן, אריק אפלקוויסט, ג'ואקים גרלסון, אדם אנדרסון. נבחרת הנוער תורכב מאלבין אלוסון, ג'ספר בורינסון ואוליבר נלסון. אצל הנשים נוכל לראות את האנה ברזליוס, אמנדה אלווין ואמילי קארלסון. מייקל פרסון ביטל בסופו של דבר את השתתפותו, כמו גם אריק ליונגברג, שסובל מבעיות בברכו.

צילום: enduro21.com

ב-24 בספטמבר תיפתח תחרות מוטוקרוס האומות, שתאגד לתוכה הרבה מאוד עניין. לאחר שנבחרות ארה"ב, בלגיה, צרפת, ניו זילנד ואוסטרליה כבר הודיעו על הסגלים שלהם, ההרגשה היא שמצפה לנו תחרות ברמה גבוהה מאוד.

הצרפתים יביאו עימם את רומיין פבוורה, גוטייה פאולין ובנואה פטורל, בניסיון לרשום ניצחון שלישי ברציפות אחרי 2014 ו-2015. הבלגים מצרפים לנו לרשימה מספר כוכבים נהדרים, כשהראשון לייצג את ה"אבירים האדומים" הוא קווין סטריחובוס, שיהיה גם הקפטן של נבחרת ה-MXGP, שתכלול גם את קלמנט דה סאל, שיתחרה בקטגורייה הפתוחה, ובזאת של ה-450.

את ארה"ב יוביל קופר ווב בתחרויות ה-MX1, במה שתהיה בעצם האליפות השנייה שלו, לאחר שבשנה שעברה עזר לנבחרת שלו להגיע למקום השני המכובד, אחרי צרפת. מדובר בליהוק מצוין של האמריקאים, שכן הוא גם נמצא בכושר מעולה, והוא זה שמוביל כעת את אליפות המוטוקרוס ב-250.

כשותפיו למסע נבחרו ג'ייסון אנדרסון, שחזר משנה קשה ופציעה לא פשוטה לא מזמן, ואלכס מרטין, שנחשב לתוספת מבורכת בכל מקום. ואם תהיתם מי ישלים את הרשימה, אז גם כאן מדובר בשם שמספק הרבה מאוד סקרנות עבור כולם, בדמותו של ג'רמי ואן הורביק, שיירד כל הדרך אל ה-250, ויתחרה בקטגוריית ה-MX2.

פרט לשבדיה, כפי שכבר דיווחנו, גם ישראל שולחת נציגות לאירוע הענק ההזה, זו השנה הרביעית ברציפות, והשנה היא כוללת את זיו כרמי אלוף קטגוריית MX1, סגנו אורן חסון ואת דן מיה רוכב קטגוריית MX2, מנהל הנבחרת הוא רז הימן. האופנועים עליהם ירכבו חברי הנבחרת הוכנו בשיתוף פעולה עם היבואנים בישראל - דלב, מאיר ומטרו ויימסרו להם באיטליה בשבוע שלפני המרוץ. מסלול מג'יורה שבצפון איטליה ייארח את 38 הנבחרות שייקחו חלק באירוע בסופ"ש של ה 24-25.9.

האמת, שזה נראה כבר כאילו הכל מוכן, ואפשר לצאת לדרך, אבל אין מה לעשות, וכולנו ניאלץ לחכות, עד ל-24 בספטמבר, שם תיפתח תחרות מוטוקרוס האומות, שבוודאי תאגד לתוכה הרבה מאוד עניין. לאחר שנבחרות ארה"ב, בלגיה, צרפת, ניו זילנד ואוסטרליה כבר הודיעו על הסגלים שלהם, ההרגשה היא שמצפה לנו תחרות ברמה גבוהה מאוד.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:02-24.