טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו GP: יש לנו אלופים חדשים


   13-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עונה נהדרת, עם שמונה סיבובים יוצאים מן הכלל, הגיעה אל סיומה. מי הצליח להרשים ומי נשאר עם האכזבה

מאט פיליפס הוכתר כאלוף העולם החדש אחרי סבב צמוד ומותח שנמשך בשמונה סיבובים, שהיו כל אחד מהם פשוט תאווה לעיניים ולאוהדים. השד הטזמני הגיע לתחרות בקאהורס והצליח לסיים במקום הראשון כשהוא מציג יכולת בלתי נתפסת, ומצליח לזכות גם באנדורו GP וגם במקביל באנדורו 2.

התחרות, שהתקיימה בצרפת לוותה במזג אויר חם מאוד עבור הרוכבים כשגם יובש הצטרף לתמונה ולא ממש הקל עליהם. מי שעוד הצליח לזכות במקום הראשון בקטגוריה שלו הוא אירו רמס, ששמר על קור רוח מופלא וזכה באליפות השנייה שלו באנדורו 1. ליה סאנז היתה זאת שחגגה אצל המין החזק.

טיילור רוברטס היה זה שהצליח לסיים את המירוץ במקום הראשון, ועשה זאת בפעם הראשונה העונה. בכלל, רוברטס נראה מצוין לאורך כל השנה וצפוי לתת פייט נהדר במהלך העונה הבאה, לכשתיפתח: "להשיג את הניצחון בסופם של היומיים האלה היה פשוט נהדר. לא יכולתי לחשוב על סיום עונה מוצלח מכך, ואני מקווה מאוד שזה ייתן לי גם דחיפה להמשך הדרך. בתחילת הקיץ היו לי כמה מירוצים קשים, אבל ידעתי שבסופו של דבר אצליח למצוא את הקצב ולזכות לפחות בניצחון אחד.

מי שהיה הכי מאושר על המסלול היה אירו רמס, שעבר עונה לא פשוטה, ובסיומה הניף את התואר: "מאוד נהניתי מהאנדורו GP במהלך העונה הנוכחית. עשיתי סיבוב ראשון מצוין, מה שעזר לי ליצור גם פער מסוים. בהקפה השניה הרגשתי את הלחץ ואת הסוף שמתקרב, ועשיתי מספר טעויות. למזלי הסיבוב הראשון הציל אותי, וסיימתי שלישי, מה שנתן לי את הניצחון. היתה לי עונה נהדרת, ואני חושב שאני ראוי להיות האלוף", סיכם עם חיוך. דני מקאני הצעיר סיים במקום השני ורשם לעצמו הישג מצוין.

צילום: endurogp.orgתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:07-24.