טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורוקרוס: ווב הוא המנצח הגדול של סולט לייק סיטי


   14-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

קודי ווב הצליח לגבור על יריבו קולטון האקר כבר בסיבוב השני של המירוץ ואלחר קרב מותח סיים במקום הראשון. מייק בראון הפגין מהירות מרשימה והגיע למקום השלישי

ניצחון ראשון ומרשים לקודי ווב באליפות האנדורוקרוס של ההתאחדות הספורט המוטורי בעיר סולט לייק סיטי במדינת יוטה בארה"ב. ווב הצליח לגזול את הניצחון צידיו של של קולטון האקר כבר בסיבוב השני והצליח לשמור על פער מרשים לאורך כל יתר המירוץ.

האקר, שניצח בשני הסיבובים הקודמים, הגיע למקום השני בטורנירבעוד מייק בראון חלף על פני ג'ף אארון לקראת סוף המירוץ והגיע למקום השלישי המכובד. שני הענקים של האנדורוקר" האמריקאי הציגו קרב מרתק כשווב מנצל טעות של ווב ומצליח לעקוף אותו בסיבוב השני של המירוץ. על אף מספר פעמים בהם היה האקר קרוב לסגור את הפער, היו אלו טעויות קטנות שלו, כולל השתטחות בפנייה, שסייעו לווב לשמור על ההובלה. שהביאה לו את הניצחון.

"אני סבור שבמירוץ השתמשתי ביכולות ההנדסיות והכישורים האנליטיים שלי בשביל להשיג יתרון התחלתי. קולטון ואני ביצענו קרב צמוד מאוד במשך כל המירוץ ובסופו של דבר אני זכיתי בניצחון ראשון בעונה הזו", אמר ווב בחיוך.

"המירוץ היה קשה מאוד וההחלטה להרטיב את המסלול הפכה אותו לחלקלק במיוחד" אמר קולטון האקר. "התרסקתי בסיבוב העשירי, דבר שעלה לי ביוקר, אבל בכוונתי להמשיך למירוץ הבא בפיניקס" הוא הוסיף באופטימיות. כרגע מוביל האקר בתוצאות האליפות הכללית בנקודה אחת על יריבו ווב עם 74 נקודות.

תוצאות מירוץ אנדורוקרוס בסולט לייק סיטי:

1. קודי ווב
2.קולטון האקר
3.מייק בראון
4. ג'ף אארון
5.טיי טרמיין
6. קייל רדמונד
7. טירסטן הארט
8. מקס גרסטון
9. אריק רוטהן
10. קווין רוקסטול
11. קופר אבוט
12. טדי בלזוסיאק

צילום: gnccracing.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:49-24.