טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
וולקר פוולר ממשיך להוביל באליפות ה-GNNC


   14-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עוד ניצחון סוחף לפוולר, שהצליח לגבור על יריביו בפער מדהים של לא פחות משתי דקות על מסלול המרוצים בניו ברלין שבמדינת ניו יורק, זאת על אף מסלול קשוח ורטוב ומתחרים מהשורה הראשונה

וולקר פוולר ממשיך להוביל בראש הטבלה לאליפות ארצות הברית לאחר שהשיג ניצחון כללי סוחף במירוץ השנתי ה-12 של parts unlimited בניו ברלין שבמדינת ניו יורק.

לאחר הפסקת קיץ בת שלושה חודשים, הציפייה וההתרגשות הגיעו לשיאן כשהנהגים ממתינים בקוצר רוח לדגל הירוק. היה זה דווקא קול ריצ'רדסון שזכה בקפיצה הראשונית הטובה ביותר בתחלית המירוץ. על אף זאת, חברו לקבוצה של ריצ'רדסון, פוולר, מיהר להשיג יתרון ולעמוד בראש כשהמירוץ נכנס לחלק המיוער של המסלול.

לאחר שפוולר הצליח להתייצב בראש וא לא הסתכל אחורה והוסיף להאכיל אבק את כל מי שמאחוריו תוך שהוא יוצר פער משמעותי בינו לבין יתר המתחרים. בינתיים, במקומות שמאחורי פוולר לא חסרו קרבות בין המתמודדים. לאחר התחלה לא רעה, ג'ראד מקלור הצליח להתבסס במקום השני לקראת הסיבבו השני.

"עשיתי התאמות ושינויים קטנים במהלך הקיץ ואני חוש שהם באו יפה לידי ביטוי היום", אמר מקלור לאחר המירוץ "הייתה לי התחלה מצויינת, הגעתי ליער בחמישיה הפותחת, בדיוק איפה שרציתי להיות. פשוט הסתכלתי על החבר'ה לפני והבנתי כיצד צריך להתמודד עם המסלול הרטוב".

בסיבוב השני, ריצרדסון שכיכב בפתיחת המירוץ דהה חזרה למקום הרביעי אך הצליח לבצע קמבאק מרהיב בסיבוב שלאחר מכן ולעקוף את כריס בוריץ'. לא לקח זמן רב עד שריצ'רדון,שזכה באליפות לא פחות משש פעמים, הצליח להוכיח מאיזה חומר הוא עשוי ולהיאבק מול בוריץ' על המקום השלישי והמכובד.

צילום: gnccracing.com

כשנותרו רק שני סיבובים לסוף המירוץ הצליח בוריץ' להשיג מחדש את המקום השלישי והחל להתחרות במקלור על המקום השניץ "בסך הכל, זה היה יום טוב עבורי", סיכם בוריץ'. "מקלור הצליח להתגנב מאחורי ולמרות שניסיתי להשיג את הפער, לא הצלחתי להדביק אותו", הוא אמר בכנות.

פוולר המשיך לשלוט במירוץ ביד רמה וחצה את קו הסיום שתי דקות שלמות לפני יריביו, מקלור ובוריץ'. ריצ'רדסון נתקל במנה גדושה של מזל רע לאחר שלקה בבחילה קשה במהלך הסיבוב השישי. על אף זאת הוא המשיך להלחם וסיים במקום השישי.

"המסלול היה ברוטאלי, אבל פשוט השתמשתי בו לטובתי", אמר פוולר. "אני יודע שאני בכושר ויש לי את המכונה הכי טובה בכל פעם שאני מתגלגל לעבר קו הסיום. במסלול כזה אתה חייב למצוא את הזרימה שלך. אני פשוט יצאתי לשם עם גישה טובה ובמשך שש שנים הצלחתי לנצח במסלול הזה".

תוצאות מירוץ XC1 בניו ברלין

1.וולקר פוולר
2. ג'ראד מקלור
3. כריס בוריץ'
4. ברייקן ניל
5. לנדון וולף
6. קול ריצ'רדסון
7. אדם מקגיל
8. ג'וש מריט
9. ג'וני גלגר
10. ג'יי שרדון


תוצאות אליפות ארצית וניקוד:

1. וולקר פוולר (271)
2. אדם מקגיל (232)
3.כריס בוריצ' (207)
4.ברייקן ניל (197)
5. ג'ראד מקלור (145)
6.קול ריצ'רדסון (144)
7. לנדון וולף (122)
8. גרג קוברט (112)
9. מרטי כריסטופרסון (96)
10. ג'וש מריט (92)

צילום: gnccracing.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:39-24.