טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
תיעוד מהשטח: רגעים לוהטים מאליפות EnduroGP בצרפת


   15-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סרטון חדש המציג את רגעי המתח והביצועים המדהימים של אליפות האנדורו בבצרפת. נופים מרהיבים, נשים יפות והחשוב מכל, אין סוף אקשן אמיתי של ספורט מוטורי

סרטון נוסף המציג את רגעי האקשן של אליפות ה-EnduroGP בשרו שבצרפת התפרסם והוא מציג כמה מרגעי המפתח של אחד מאירועי הספורט המוטורי הלוהטים של הקיץ.

במהלך הסרטון נראים הנופים בהם מתרחש המירוץ, קטעים חמים במיוחד מהמסלול ורגעי הניצחון של האלופים. במהלך הראיון מתראיין הרוכב מטיאס בלינו ומשבח את מזג האוויר, אנשי הצוות ואיכות המסלול לאחר שנחל ניצחון סוחף.

תחרות, שהתקיימה בצרפת לוותה במזג אויר חם מאוד עבור הרוכבים כשגם יובש הצטרף לתמונה ולא ממש הקל עליהם. מי שעוד הצליח לזכות במקום הראשון בקטגוריה שלו הוא אירו רמס, ששמר על קור רוח מופלא וזכה באליפות השנייה שלו באנדורו 1. ליה סאנז היתה זאת שחגגה אצל המין החזק.

טיילור רוברטס היה זה שהצליח לסיים את המירוץ במקום הראשון, ועשה זאת בפעם הראשונה העונה. בכלל, רוברטס נראה מצוין לאורך כל השנה וצפוי לתת פייט נהדר במהלך העונה הבאה, לכשתיפתח: "להשיג את הניצחון בסופם של היומיים האלה היה פשוט נהדר. לא יכולתי לחשוב על סיום עונה מוצלח מכך, ואני מקווה מאוד שזה ייתן לי גם דחיפה להמשך הדרך. בתחילת הקיץ היו לי כמה מירוצים קשים, אבל ידעתי שבסופו של דבר אצליח למצוא את הקצב ולזכות לפחות בניצחון אחד.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:57-24.