טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MEGAWATT: אירוע ההארד אנדורו של השנה צפוי להפתח


   16-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ שיתקיים בחסות רדבול במכרה הפחם בלצ'טאו שבפולין צפוי להיות מסלול חולי, סלעי וקשוח בצורה בלתי גילה בו לא פחות מ-500 רוכבים יתחרו על המקום הנכסף על הפודיום

חובבי הארד אנדורו? הכתבה הזו היא בשבילכם. אירוע המירוצים השנתי מגוואט צפוי להיפתח בקרוב בפולין עם לא פחות מ-500 רוכבים שיתחרו על המקום הראשון בנוף האפוקליפטי משהו של מכרה הפחם בבלצ'טאו. לרוכבים המשתתפים צפוי מסלול חולי, מלא סלעים גרוסים וסיבי פחם שעשויים להפוך כל טעות קטנה לסיוט מתמשך.

אחרי הנצחונות המרשימים שלו בארזברגב וטורניר ה"רומניאק", אגדת האנדורו גרהאם גרוויס צפוי לנחות בפולין בציפייה לקחת תואר שלישי העונה. על אף הניצחונות המרשימים שלו בטורנירים קודמים, המסלול החולי והמהירות הגבוהה של המירוצים ב-MEGAWATT עשויים להיות אתגר חדש ובלתי צפוי עבור הרוכב המנוסה.

רוכב נוסף שעשוי להרשים במהלך אירועי ה-MEGAWATT הוא ג'וני וולקר, מי שלקח בשנה שעברה את האליפות בהפרשת פסיכי של לא פחות משלוש דקות ומתכוון, ללא ספק, נסות ולחזור על הביצועים האלו גם השנה. לדאבונו של ג'וני וולקר, הוא צפוי להתמודד ראש בראש מול טדי בלזוסיאק, שהראה השנה כישורים יוצאי דופן והביס את וולקר בקלות בשנת 2014.

בניגוד לשמות הוותיקים שהוזכרו למעלה, שם חדש צפוי להצטרף השנה לאירוע המירוצים בפולין והוא שמו של ווייד יאנג. יאנג הוא בחזקת הנעלם במשוואה של אירועי MEGAWATT השנה, ואם לפוט לפי משטר האימונים שלו, יש לו סיכוי טוב להפתיע.

אירועי MEGAWAT של רדבול צפויים להתקיים בסוף השבוע הקרוב בתאריכים 17-18

צילום:Enduro21.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:11-24.