טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
זה אקסטרים: המסע בין הים לשמיים יוצא לדרך


   02-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יום אחד של רכיבה על חול ים, ולאחר מכן כניסה לא פשוטה ליער, ולקינוח גם טיפוס על הרים. שלושה ימים של טירוף חושים מצפים לרוכבי ה-SEA TO SKY

יום אחד של רכיבה על חול ים, ולאחר מכן כניסה לא פשוטה ליער, ולקינוח גם טיפוס על הרים. שלושה ימים של טירוף חושים מצפים לרוכבי ה-SEA TO SKY, שייקחו חלק באחת התחרויות היפות ביותר שיש, אבל גם המתישות מבחינת הרוכבים. לאורך הריביירה הטורקית.

ביום הראשון הם יגיעו לחוף הים, ויחלו משם את הרכיבה, ולאחר מכן, ביום השני, יחוו את היער הקשוח, ולסיום יטפסו על הרי האולימפוס, וכל זה בסופ"ש אחד מה-6-8/10.

הרוכבים עצמם מעידים כי מדובר בתחרות הכי מעניינת שיש, והכי כיפית. כזכור, בשנה שעברה גרהאם ג'רביס הצליח לסגור את עונת ההארד אנדורו עם חיוך קטן. הוא לא לקח את האליפות, אבל לפחות הוא הצליח למנוע מיריבו המושבע, ג'וני ווקר, לסגור את העונה מושלם והנחיל לו הפסד אחד, שמנע ממנו להשיג עונה מושלמת ולהיכנס להיכל התהילה של הענף.

כל העיניים נישאו לעבר ווקר, שהגיע למירוץ SEA TO SKY, שנערך בטורקיה. לאחר התחלה איטית, ג'רביס הצליח להשתלט על המירוץ כדי לעשות לווקר את מה שהוא עשה לו ב-2013 ומנע ממנו את התענוג. הוא הצליח להשתחל אל המקום השלישי עד למחצית המירוץ ומשם, ברגע אחד נכון, צד את ווקר ואת ווייד יאנג, אשר ניסו לעקוף אותו עד הסיום, אך ללא הצלחה.

השלישיה היתה צמודה עד לסיום המירוץ, וזה פשוט היה נראה כמו קרב מצוין בטורקיה, שכלל עליות קשות אל ההרים, ירידות מסוכנות (ומשובחות), נסיעה על חוף הים ובכלל - מזג אויר מצוין ואווירה נהדרת.


תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:29-24.