טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
משחקי הכס


   26-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הבטיח וקיים: מוטוקרוס האומות היה משולב בדרמה עד הרגע האחרון - בו קיבלנו ניצחון של הטריקולור, שהחזירו לעצמם את התואר

מוטוקרוס האומות, כמה חיכינו לך, וטוב שבאת. קהל עצום, נלהב וצוהל הגיעו לעודד ללא הפסקה את הנבחרות שלהם, בתצוגה יוצאת מן הכלל ומרגשת. מוטוקרוס האומות שוב סיפק את הסחורה, ועשה זאת עם אירוע כמעט בלתי נשכח.

זה היה קרב בלתי פוסק בין ארצות הברית, הולנד וצרפת, שהגיעו למאגיורה, איטליה, עם כוונות לחזור עם הגביע הביתה. רוכבים כמו ג'ייסון אנדרסון, ג'פרי הרלינגס ורומיין פבוורה, לא הפסיקו לעקוף, לתת גז, ולנסות לחצות את קו הסיום ראשונים. לאחר שהתפזר האבק, ודגל השחמט הונף, ראינו את נבחרת צרפת ואוהדיה משתוללים מאושר אחרי זכיה יוצאת מן הכלל באיכותה.

צרפת זכתה בתואר ב-2001 ואז שוב ב-2014. בשנה שעברה הם פספסו אותו לאחר דרמה בסיום, אבל השנה הם כבר לא נתנו לאף אחד לקחת את זה מהם. גוטייה פאולין, דילן פרנאדיס וסטיבן פרוסארד רשמו ניצחון אגרסיבי, ופלסו לעצמם את הדרך, כשהם מציגים רכיבה סנסציונית, על פי הדיווחים ברחבי העולם.

תחילה ראינו את המופע של רומיין פבוורה, שלאורך כל המירוץ היה בחלק הקדמי שלו, נאבק על הבכורה, כשלצידו נמצא הגיבור המקומי, אנטוניו קאריולי, ואיתם מספר רוכבים מרשים כמו קווין סטריחבוס מבלגיה, קופר ווב האמריקאי, וג'רמי ואן הורביק. הצרפתי עוד היה עם החבורה הזאת בקשר עין, אבל טעות אחת של קאירולי, וקריסה של גלן קולדהנהוף, סללו לו את הדרך, ופבוורה אחד שאוהב מתנות.

צילום: mxgp.com

לאחר מכן הגיע תורם של ג'ייסון אנדרסון, פאולין גוטייה, ג'פרי הרלינגס וייבגני בוברישייב. האמריקאי והצרפתי נתנו ביניהם פייט נפלא, אבל בשלב מסוים אנדרסון הבהיר מי בעל הבית, ניצל את הירידה החדה בכושרו של פאולין, שצנח לשלישי, וקיבל כסגן את ג'פרי הרלינגס. בשלב הזה, לאור התוצאות המשוקללות, ארצות הברית הוליכה את הטבלה, כשצרפת ושוויץ נמצאות אחריה.

הכל היה מונח על כתפיהם של רוכבי ה-450 במירוץ האחרון, ג'פרי הרלינגס הריח הזדמנות שהולנד תוכל להניף בפעם הראשונה אי פעם את גביע הצ'מברליין, אבל כל זאת בתנאי שארצות הברית וצרפת מאבדות הרבה מאוד נקודות. אז הוא עשה את המוטל עליו, כשסיים ראשון, וחיכה. אנטוניו קאירולי, יקיר האוהדים, הגיע במקום השני, וקווין סטריחבוס הגיע שלישי. בנהיגה קצת יותר אחראית ובטוחה, הגיע פבוורה רביעי, וסתם את הגולל, לאחר טעות קשה מאוד של קופר ווב, שעלתה לו בגדול וזרקה אותו למקום האחרון ולאיבוד התואר לצרפתים המאושרים.

הטבלה הכללית:
1. צרפת
2. ארצות הברית
3. הולנד
4. בלגיה
5. איטליה
6. שוויץ
7. בריטניה
8. אוסטרליה
9. אסטוניה
10. קנדהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:47-24.