טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: אין חדש תחת הפאולר


   29-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ווקר פאולר ממשיך לפרק את כל מי שמנסה לאיים עליו, ושייט לעבר עוד ניצחון, השישי במספר העונה

שמיים מעוננים יצרו תנאי גזע מושלמים עבור רוכבי ה-GNCC שהגיעו למירוץ הרוקי מאונטון החמישי, בסבב ה-11 של אליפות הקרוס קאנטרי הלאומית. וירג'יניה היתה זאת שאירחה את האירוע, כשווקר פאולר אסף עוד תואר, שהיווה בעצם את הנצחון השישי שלו העונה.

מי שפתח טוב היה דווקא כריס בוריץ', שלקח את ההולשוט, אבל מיד לאחר מכן מצא את עצמו עם עוד מספר רוכבים, ומכאן נעלמו עקבותיו במירוץ. הרוכבים נכנסו אל תוך היער, ומשם העסק כולו הפך להיות של פאולר, שפשוט היה דומיננטי וטוב יותר מכולם.

מי שעוד המשיך בדרך לנסות ולעצור את האדם והמכונה הוא ניל ברייסן, כשאדם מקגיל בכלל לא נמצא בשום סיטואציה שבה הגיוני שהוא יאיים עליו. ניל התחיל לסגור את הפער על פאולר באמצע המירוץ, אבל עדיין היה כמעט דקה ממנו לאורך כל הזמן. קול ריצ'רדסון, שפתח רע, היה עסוק לטפס למעלה בסולם המיקומים, אבל לא הצליח לשנות דבר.

צילום: gnccracing.com

"התחלתי רע מאוד וצללתי אחורה, אז הבנתי שאני צריך לשנות את הטקטיקה. ג'ארוד ואנוכי התחברנו ופשוט התחלנו לדחוף אחד את השני קדימה, עד לסיום. אני שמח שזה הסתיים בסופו של דבר בעמידה על הפודיום", סיכם.

ומה אמר המנצח? "למדתי איך לרכב במזג אוויר כזה, ובשטח כזה, ואני אף פעם לא שוכח עד כמה קשה המירוץ הזה. אני באמת חושב שהמירוץ הזה, כשיש פה גשם, הוא קשה יותר אפילו מה-GNCC SNOWSHOW". המירוץ הבא ייערך בסוף השבוע הקרוב, בפארק פולאריס באוהיו.

1. ווקר פאולר
2. קול ריצ'רדסון
3. ג'רוד מקלור
4. אדם מקגיל
5. כריס בוריץ'
6. ג'וש מריט
7. לנדון וולף


טבלה כללית:
1. ווקר פאולר (301 נק')
2. אדם מקגיל (250 נק')
3. כריס בוריץ' (223 נק')
4. ברייסן ניל (197 נק')
5. קול ריצ'רדסון (169 נק')
6. ג'רוד מקלור (166 נק')
7. לנדון וולף (134 נק')תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:16-24.