טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ווב: "לא אתן למה שקרה במוטוקרוס האומות להשפיע עליי"


   29-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב, שתקלה באופנוע שלו לאחר נחיתה לא טובה חיסלה לארצות הברית את הסיכוי לזכות, פתח את הלב

אם יש הגדרה לשחקן נשמה, אין ספק שהתואר הזה יכול ללכת בקלות לקופר ווב, אחד הרוכבים היותר דומיננטיים שיש. גם במצבים טובים יותר או פחות, הוא תמיד לוקח ללב. הפעם הוא נאלץ להתמודד עם תקרית לא נעימה שאירעה לו במוטוקרוס האומות, ובעצם גרמה לכך שארצות הברית לא היוותה סיכון על התואר בסופו של דבר, וסיימה רק במקום השני.

מיד לאחר שג'ייסון אנדרסון סבל מבעיות שהרחיקו את האמריקאים מהתואר, גם ווב נאלץ לפרוש לאחר שנחת לא טוב ובעצם פרש לחלוטין שתי הקפות לסיום, והשאיר לצרפת רק לאסוף את התואר ולחגוג זכיה לאחר שנה של הפסקה. לאחר שהתברר כי איבדו את האפשרות לזכות, האמוציות בנבחרת האמריקאית עלו, אך ווב עצמו התעשת והגיע למסיבת העיתונאים, בה הסביר מה קרה ואותת לכולם שהוא מתכוון להמשיך הלאה, ולא ממש משנה לו מה אחרים חושבים.

"קודם כל אני רוצה לברך את צרפת והולנד על המקומות הראשונים. הם נתנו פייט אדיר, במירוץ קשה מאוד, שהיה צמוד מתחילת התחרות ועד לסופה. אני גאה מאוד במה שעשינו, ובזה שהצלחנו להפוך את הדברים. צריך לזכור שג'ייסון פצוע, ומה שקרה זה פשוט חוסר מזל משווע, ולחשוב שזה קרה שני סיבובים לסוף. זה היה מאוד מאכזב, אבל למדנו מזה. אנחנו לעולם לא נכנע, וזה הדבר החשוב ביותר. נלחמנו לאורך זמן. עשינו את המיטב, אבל זה מאכזב. אני לא מתכוון לתת לזה להפריע לי לאורך זמן, ואני מתכוון להתאושש מזה".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:42-24.