טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
של נעליך


   05-10-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

דניאל ריקרארדו ממשיך להיות ההפתעה הנעימה של סבב הפורמולה 1, וגורם לכמה נהגים לדאוג לקראת המשך העונה

את סוף השבוע החלו נהגי מרצדס כמו שצריך, וכהרגלם התמקמו בשורה הראשונה כאשר המילטון מזנק מעמדת הפול פוזישן היישר להובלת המרוץ בזמן שרוזברג מתדרדר לאחור עד למחוץ לניקוד, בעקבות מגע בינו לבין סבסטיאן פטל, שגם הוציאה את פטל מהמרוץ וגרמה לו להסתחרר ובאמת שהיה לו מזל להישאר במרוץ.
עוד DNF אחד לפטל בעונה כה קשה, כמה חבל בשבילו ובשביל פרארי. מקס ורשטאפן מזנק לא משהו, אך בן קבוצתו דניאל ריקארד, ונהג פרארי היחידי שנותר, קימי רייקונן, מזנקים לא רע בכלל והקרב על המקום השני במרוץ נפתח . בסופו של דבר ריקארדו היה המהיר מבין השלושה, ורייקונן אף נעקף על ידי ורשטאפן וגם רוזברג שנתן מרוץ מרשים ביותר.

ורשטאפן מגיע אל ריקארדו ונאבק עימו, מנסה לעקוף וגם מצליח, אך נעקף מיד על ידי ריקארדו החריף, אשר ידוע בתור נהג קשה לעקיפה. ריקארדו היה צריך להראות לורשטאפן על המסלול כי הוא נהג טוב ממנו, נכון לעכשיו, ואת זה הוא עשה בקרב המרהיב הזה בינו לבין הנהג ההולנדי.

ורשטפאן הבין שריקארדו לא מתכוון לוותר, והלך אחורה ואז קרה דבר מטורף לחלוטין, מכוניתו של המילטון עולה באש, והוא יוצא מן המרוץ שלא באשמתו, ועוד ביום שהוא הנהג הטוב במרוץ ומוביל בהפרש מדאיג על פני המקום השני שהיה שיך לדניאל ריקארדו.

אז המילטון בחוץ ורוזברג מבין שבמקום לדאוג לצמצם את הנזק באליפות אל מול המילטון הוא יכול להגדיל את הפער באליפות העולם למעל 20 נקודות, וכך, מעמדת נחיתות ומרוץ קשה עבורו, הוא מקבל בוסט של ביטחון. מי אמר שלא צריך מזל בכדי לזכות באליפות העולם.. בלי מזל אין אליפות וכעת משהו חייב להתחיל לכרסם במוחו של המילטון.

ריקארדו וורשטאפן טסים קדימה, והסדר בקבוצת רד-בול הושב על כנו, כשנכון לעכשיו, כאשר לריקארדו יש ניצחון אחד, לורשטאפן אחד וריקארדו מוביל על פני בן קבוצתו באליפות העולם, וכך רד-בול היו רוצים להשאיר את המצב אך כנראה שככל שורשטאפן יצבור עוד זמן מרוץ על המכונית שלו, בכל זאת עונתו הראשונה, הוא ילך יסגור באופן יותר קבוע על ריכארדו, שמצידו ידוע כאדם נחמד ומצחיק מחוץ למסלול וכמכונת עקיפות וחסימות על המסלול וכאן יהיה מעניין לראות את הדינמיקה ביניהם.

אז רוזברג מוביל את אליפות העולם, המילטון מפסיד שלא באשמתו בזמן שהוא מוביל את המרוץ בבטחה וצמד הרד-בולים נותנים בראש לפרארי וקימי רייקונן שבאמת נוהג מעולה אך מכוניתו לא עומדת בקצב.
המרוץ הבא ייערך ביפן במסלול סוזוקה הידוע לשימצה ויערך בשבוע הבא.

תוצאות:
1. דניאל ריקארדו
2. מקס ורשטאפן
3. ניקו רוזברג
4. קימי רייקונן
5. ואלטרי בוטאס

אליפות לאחר 16 סבבים:
1. ניקו רוזברג-(מרצדס) 288 נק'
2. לואיס המליטון- (מרצדס) 265 נק'
3. דניאל ריקארדו- (רד-בול) 204 נק'
4. קימי רייקונן-(פרארי) 160 נק'
5. סבסטיאן פטל-(פרארי) 153 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:39-24.