טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אבק דרכים


   05-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ראלי האוליביה במרוקו אמנם נמצא בשלבים הראשוניים שלו, אבל דבר אחד בטוח - האבק בדרך משחק תפקיד שעלול להיות דרמטי בשלב הבא

כשרק דקה אחת מפרידה בין שלושת המקומות הראשונים, וכשכל 15 הרוכבים הראשונים מסיימים בטווח של חמש דקות מהמוליך, אתם מבינים באיזו סערה נפתח מירוץ האוליביה ראלי במרוקו. פשוט נתון מטורף. לכן, אחרי שלב אחד, אנחנו רחוקים מאוד מלדעת מי יסיים במקום הראשון לאחר חמישה שלבים.

מי שבכל זאת הצליח להתברג במקום הראשון הוא טובי פרייס, הרוכב המצוין שפשוט לא הפסיק לנסוע, והודה כי מדובר בדרך לא פשוטה כלל וכלל. בריאיון לאחר השלב הראשון הוא גם סיפר על הרגעים שהוא היה בטוח שהוא לא ממש עומד לסיים ראשון: "השלב הראשון היה טוב, אבל היו כמה מקומות מסובכים, והאבק עשה את הדרך לקצת יותר מסובכת ממה שהוא. עשיתי קצת טעויות קטנות עם הניווט, אבל אני חושב שזה היה יותר קשה בגלל האבק. השארתי את העיניים שלי על הכביש, במקום להסתכל על החלק של הניווט מדי פעם".

החלק הבא צפוי להיות שלב קשוח מאוד. הרוכבים ייצאו לרכיבה ארוכה מאוד, שאסור להם לקבל שום תמיכה טכנית מהקבוצות שלהם: "זה הולך להיות קשה, כי אנחנו הולכים להשגיח על האופנועים שלנו, ואסור שיקרה להם משהו דרמטי. נצטרך לעשות זאת, ואין ברירה. פשוט לוודא שמסיימים בחתיכה אחת", אמר פרייס, שמוליך את התחרות כאמור. פרייס, אגב, בחר לפתוח את המירוץ כרוכב ה-11, ולהשאיר את הלחץ והטעויות הראשוניות לאחרים (יכל לבחור לאחר שסיים ראשון בפרולוג).

מאחורי פרייס נמצאים רוכבים לא פחות מוכשרים ממנו כמו סם סנדרלנד שסיים במקום השלישי וסיפר כי גם הוא סבל לחלוטין מעניין האבק, וכי הוא מתכנן לעשות את המהפך ברגע הנכון.

1. טובי פרייס
2. קווין בנוונידאס
3. סם סנדרלנד
4. ריקי בראבק
5. פאולו גונשלאבס
6. מתיאס ווקנר

צילום: enduro21.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:44-24.