טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
SIXDAYS ספרד יוצא לדרך


   06-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-ISDE היא ללא ספק אחת התחרויות המדהימות בעולם. הצבע, ההתרגשות והרכיבה מתקבצים השנה לספרד, שתנסה להפתיע ולגנוב את הכתר מאוסטרליה. גם ישראל שולחת לשם נציגות

אוטוטו זה יוצא לדרך. ב-11 באוקטובר תיפתח תחרות ה-ISDE, שתצא לדרך בספרד, שלא אירחה את התחרות במשך 16 שנה, ומתמרקת לקראת האירוח. במשך שישה ימים ירכבו מאות רוכבים ברחבי המדינה.

כזכור, ב-2016 היו מספר דמויות שבלטו מאוד ורכבו כמו מטורפים על אדמת סלובקיה. 22 נבחרות שזכו כבר בתואר בעבר ישתתפו במירוצי הגברים, 20 נבחרות כאלו בנוער ושבע בנשים. יחד איתם, צפויים להגיע יותר מ-380 רוכבים מסביב לעולם, כולל נבחרת ישראל, שתתחרה עם שאר המדינות בצידה הצפון מזרחי של ספרד.

הנבחרת הישראלית כוללת בתוכה את תומר שמש, נמרוד חמו, זיו כרמי, דרור כהן, גב סלע, צוק סלע, בר נוב
ויואב שפירא.

מי שבוודאי תשמח לשחזר את ההופעה שלה בשנה שעברה היא אוסטרליה, ששלטה בצורה מרשימה בתחרות. האוסטרלים זכו בתואר העולמי בשלוש הקטגוריות, ונראו פשוט בלתי ניתנים לעצירה בקושיץ'. אוסטרליה תנסה לשחזר את זה בנבארה, אבל נדמה שהפעם זה יהיה לה פשוט קשה מדי. זה היה הניצחון הראשון של האוסטרלים, והם צפויים להיאבק בארצות הברית על הבכורה. העניין צפוי להיות מעניין, בעיקר עם החוק החדש לפיו יכולים 4 רוכבים לייצג כל קבוצה. האוסטרלים יציגו את דניאל מילנר, דניאל סנדרס ולאצ'לן סטנפורד.

למרות ההפסד בשנה שעברה, ארצות הברית ממש לא מתכוונת לוותר. ריאן סיפס, שנפצע בשעה ה-11 של הרכיבה, חוזר ובגדול על מנת לזכות בתואר. קליוב ראסל, טיילר רוברט ות'אד דובאל צפויים להשלים ביחד איתו את הנבחרת. ספרד תגיע לתחרות כשאיבן סרוונטיס ינסה להטריף את האוהדים, וגם ויקטור גואררו, ג'אומי בטריו וג'ונתן בארגן עשויים למצוא את עצמם בסופו של דבר על הפודיום.

אוסטרליה, ארצות הברית, שוודיה, סלובקיה, קנדה, גרמניה וספרד ינסו לעשות הכל כדי לחזור עם התואר, ולנו מחכים שישה ימים מטורפים של אנדורו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:18-24.