טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
לארס אונקל זכה ב-SEA TO SKY


   11-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב האוסטרי הוכתר כזוכה בתחרות שתהקיימה בקמר, טורקיה. רוצים להבין את רמת הקושי? היכנסו לסרטון המסכם

הרוכב האוסטרי לארס אנוקל הוא המנצח הגדול של רדבול "מהים לשמיים", שהתקיים בסוף השבוע האחרון בקמר, טורקיה. האוסטרי הצליח לטפס על האולימפוס הטורקי, כשאחריו יכולנו למצוא את אנדריאס לטנביצ'לר וסקוט בובארי, שהצטרפו אליו על הפודיום.

"זאת הרגשה מדהימה לזכות בניצחון הראשון שלי בהארד אנדורו", אמר הזוכה המאושר. "זה היה יום כל כך טוב, ומירוץ מגניב לחלוטין. הרגשתי שאני יותר מהיר, ולאורך כל השנה זה לא התחבר, אבל עכשיו הכל התחבר. היום זה היה היום שלי", הוסיף. דווקא לטנביצ'לר היה זה שפתח חזק ונטל את ההובלה מהרגע הראשון. ווייד יאנג התחיל את המירוץ בצורה קצת ישנונית, אבל לאט לאט התחיל להתאפס והתגלגל קדימה, אבל אז הוא התרסק בצורה לא פשוטה שני קילומטרים מההתחלה, ולא חזר יותר למירוץ.


השלישייה שסיימה בסופו של דבר על הפודיום, פתחה לאט לאט את הפער מכל השאר, אבל האוסטרי היה גדול על שאר יריביו, והוא חצה את הקו כמעט שלוש דקות לפניהם.

"לקראת הסוף זה היה סוג של רצח", התלוצץ והוסיף: "זה הרגיש כאילו הסוף לא יגיע. למזלי ידעתי שיש לי פער על לטנביצ'לר, כך שיכולתי לעבוד בצורה יותר נורמלית". לטנביצ'לר, אגב, לא ממש היה אמור להתחרות, וקיבל החלטה על כך רק מספר שעות לפני האירוע.

"זה היה מירוץ מדהים", אמר לטנביצ'לר, "במהלך המירוץ, בשלב האמצע, פשוט רציתי שזה ייגמר. אחר כך האטתי קצת כדי להחזיר לעצמי את הקצב".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:45-24.