טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אם אין ג'ימקאנה, תאכלו ראלי רייד


   14-10-2016, שלמה סטובצקי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגע לפני השבת, שלמה סטובצקי קפץ לראות את התחרות היחידה (כנראה) בראלי רייד השנה

עופר שוורץ, הרוח החיה כמעט היחידה שנותרה, נאלץ לוותר על ליגה שלמה של גימקאנה בגלל הסיבות הקבועות בענף שנולד על מנת להרגו. בכח אני עוצר את עצמי מלכתוב על זה , אבל זה עוד יקרה. בינתיים נחזור לעופר, שלקח לידיו להעמיד מירוץ ראלי –רייד שסביר מאוד להניח ,יהיה גם המירוץ היחיד השנה.

יום חמישי בערב כבר התחילו להגיע המתחרים הראשונים למתחם הפיטס לבחינה. האמת שאת הקרדיט צריך להעניק לכל המארגנים והעוזרים שחודשים מדירים שינה מעינהם ורק כדי לקיים מירוץ. מניצן שקל, רן סיטון, רפי כהן, גולן ו"משפחת שוורץ המורחבת" ועד אחרוני המרשלים/מאבטחים וכן, אפילו למשטרה מגיע אות לשבח ביחד עם מד"א.

שלא תחשבו שמדובר בעוד מסלול מעגלי של 4 ק"מ כפול "עד צאת הנשמה" אלא מסלול בן 70 ק"מ בשטח האש האהוב של צאלים ואפילו כפול 2. מסלול מהיר שמאפשר ללחוץ את הדוושה עד הרצפה ואפילו עוד.. ה"מארגנים" שחזרו לפיטס בסביבות 4 בבוקר , הצליחו לחייך , המסלול מוכן , מגודר ומאושר לפעילות.

צילום: עידן סטובצקי

הבוקר התחיל ב-5:00, לפני שהירבועים הספיקו לחזור לחורים שלהם. בדיקות טכניות אחרונות, תדריכים, פיזור מרשלים, מאבטחים וסיירים שפיטרלו מסביב למסלול למנוע כניסה של לא מורשים ורגע הזינוק הגיע.

לפי סדר מזנקים המתחרים למסלול המזמין ונותנים בגז עד סף יכולת הכלים , חלקם מעבר לזה דבר שגרר אותם לחזור מחוברים לכבל..
למרות המהירויות הכמעט מטורפות שהגיעו עד 175 קמ"ש , לא היו אירועי קרקס (התהפכויות וכו'). יוני לוי על גבי 2 גלגלים קבע את זמן המסלול הכי מהיר

בסיבוב השני וכך העמיד את הזיבר עם עידו במקום, לאחר שבהקפה הראשונה עידו קבע זמן טוב יותר מיוני ב-4 דקות. סך הכל נרשמו 15 מתחרים בהרשמה המוקדמת בקטגוריות אופנועים , רייזרים ורכבי שטח.

מדידת זמנים מלאהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:44-24.