טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
גביע המוטוקרוס של KTM


   16-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תחרות שקיבצה אליה באמצע הפגרה את פבוורה, הרלינגס, גאג'סר, הרלינגס ועוד מספר רוכבים מצוינים, ניפקה לנו שלושה סיבובים אטרקטיביים, עם חגיגה של היצרנית באירוע הסופרמוטו

אירוע ה-SMX שהתקיים בגלזנקירשיין, גרמניה, היה בשליטה מוחלטת של KTM, שהצליחה לזכות גם בגביע היצרנים, לאחר דרמה ואקשן נהדר, שכלל ביצועים שגרמה לנו להתגעגע למספר רוכבים, שנמצאים כעת בפגרה.

לאחר שני אימונים של 15 דקות, דווקא סוזוקי, עם ג'ייק ויימאר, היתה המהירה ביותר. ווימאר רכב גם כן בצורה טובה, אבל ניכר היה עליו שהוא מתקשה בחלקים מסוימים, שעלו לו בדירוג הכללי. ג'ורדי טיקסייר, לשעבר אלוף ה-MX2, הוביל את קוואסאקי, והצליח בסופו של דבר לעקוף את ווימאר כשעצר את השעון על 50.833 שניות.

אחריו הגיע רומיין פבוורה, אלוף ה-MXGP בעונה שעבר, והיה לא ממש מרוצה מהסיבוב הראשון שלו, שהרס לו את הקצב. מי שנראה מדהים היה טים גאג'סר (הונדה), האלוף הטרי של ה-MXGP, שביחד עם ג'פרי הרלינגס (KTM), השליט הבלתי מעורער של ה-MX2, הצליחו לרשום הצגות נהדרות. אפילו ריאן דאנג'י התייחס לאחר המירוץ לסלובני והחמיא לו: "גאג'סר נראה יוצא מן הכלל. הסגנון שלו הוא פשוט להילחם כל הדרך שהוא יתמקם בפסגה. הוא סופג כל בעיה שיש וממשיך איתה הלאה". הוא סיים עם 49.390 ועקף את הרלינגס, שסיים עם 49.418 שניות.

במירוץ השני של הלילה, גאג'סר לוקח את ההולשוט לפני הרלינגס, וגם נראה רגוע ומצוין, אבל אז התחילו הצרות. קריאת שטח לא נכונה הורידה אותו בצורה דרסטית בטבלה. מה שכן, ראינו את רומיין פבוורה מסיים במקום הראשון עם 58.209, ואחריו, על פי הסדר, ראינו את מרווין מוסקוין, ריאן דאנג'י, ג'ורדי טיקסייר וג'פרי הרלינגס. אגב, הודות להתרסקות לא מתוכננת, גאג'סר סיים בסופו של דבר במקום ה-19 בלבד.

המירוץ השלישי היה לא פחות ממדהים, כששלושת הרוכבים הראשונים היו של KTM והצליחו לתת את הניצחון הכללי ליצרנית. הרלינגס סיים ראשון, ריאן דאנג'י אחריו, ומארווין מוסקוין שלישי. ג'ורדי טיקסייר רביעי וטים גאג'סר, בסופו של דבר, סיים רק במקום החמישי והמאכזב.

בסופו של דבר, הונדה היתה זאת שזכתה באליפות, ולא מפתיע שעשתה זאת עם רוכבים כמו ג'פרי הרלינגס, ריאן דאנג'י, מארוין מוסקוין, עם מקבצים יפים בתחרויות. אין ספק שהונדה התאכזבה, בעיקר בגלל ההופעה של גאג'סר, למרות שגם חבריו לקבוצה, כמו גוטייר פאולין וייבגני בוברישייב, לא הצליחו להתברג לחמישיה הראשונה באף אחד מהמסלולים. אחרי הונדה ראינו את קוואסקי, ובמקום הרביעי את הסקוורנה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:13-24.