טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סם סנדלרנד ניצח את מירוץ הפתיחה בסבב האמירויות


   19-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב הבריטי הגיע חד ולקח את המקום הראשון, באחת החזרות לקראת ראלי דקאר

לאחר שלוש עונות מוצלחות, אין סיבה שלא להמשיך הלאה. בפעם הרביעית יצאה לדרך אליפות המדבר באיחוד האמירויות (באחה), שכוללת בתוכה אופנועים, מכוניות, כרכרות וטרקטורונים. כל הטוב הזה יצא לדרך בסוף השבוע האחרון.

התחרות, שצברה הרבה מאוד אוהדים במהלך השנים האחרונות, הפכה להיות התחרות המוטורית הגדולה ביותר באזור המפרץ: "המטרה כולה היא לתת הזדמנות גם לרכבים מקצועיים וגם לנהגים פחות מקצועיים להגיע ולהתנסות בתחרות נהדרת שכזאת. מדובר באתגר אמיתי, בעיקר ביחס לתחרויות אזוריות ובינלאומיות, שנותנת עוד כוח לאזור כמו שהיה עם התחרות באבו דאבי", אמר מארגן התחרות, מוחמד בן סולייאם.

בסוף השבוע התקיים החלק הראשון מבין חמישה סיבובים, כשאין ספק שהאלופים ירצו מאוד לשחזר את הזכיות שלהם. הרוכבים עצמם מנצלים את ההזדמנות גם להתאמן והמירוץ נחשב לצומת קריטי לקראת ראלי דקאר, שיתקיים בעוד מספר חודשים.

את המירוץ עצמו ניצח בגדול סם סנדרלנד, ששרף את המדבריות בדובאי. מיד לאחר שסיים כסגן אלוף העולם בקרוס קאנטרי ראלי, הוא הגיע אל המדבריות, לא בזבז זמן, ופתח את הסדרה עם ניצחון דומיננטי. היחיד שהצליח עוד לתת לו פייט היה חברו לקבוצת KTM, ואלוף השנה שעברה, רוס ראנלס. מוחמד אמירטי סיים במקום השלישי. האירוע נערך באל ליסאלי, דובאי, כשהמעלות עמדו על 40, כש-101 מתחרים התחילו את האירוע.

המנצח הגדול הוסיף: "זה היה ממש מגניב לחזור ולרכב, ולקחת את המירוץ הראשון של העונה כאן בדובאי. עכשיו אנחנו ממשיכים ומתכוננים בצורה מאסיבית לקראת הדקאר. זה היה אירוע גדול. זה היה המירוץ הכי חם שהשתתפתי בו השנה. הטמפרטורות עלו ואני התרשמתי מהעובדה שכל כך הרבה אנשים הצליחו לסיים את המירוץ. אני שמח מאוד שלא נפצעתי היום ושהכל עבר חלק".

בגזרת הטרקטורונים הצליח הכווייתי פאהד אל מוסלאם לזכות בניצחון הראשון שלו אי פעם בתחרות, לאחר שנהג בצורה מרשימה וטקטית, חסך בדלק על מנת לחסוף זמן, ובסופו של דבר הצליח. במקום השני הגיע האלוף הקודם של אבו דאבי, אובאיד אל קיטבה, שחזר לאחר שנים של הפסקה. שלישי הגיע עבדולמאג'יד אל כאלאפי.

בקטגורית המרתון ניצח טום צ'יילד, שיין גאוגין ב-450cc, ג'ין טוהינו מדרום אפריקה במסטרס ואצל הנשים זכתה סון שאפלר מדרום אפריקה. האירוע הבא יתקיים ב-11 בנובמבר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:03-24.