טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מחממים מנועים בישראל


   16-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תחרות המוטור אקסטרים מגיעה לישראל בסוכות, וכשיש שלושה מועדים לתחרויות, שווה לכם לתפוס את אחד מהם וליהנות ממשהו שלא רואים בארץ כל יום. הדוגמא בפנים

היישר מערוצי האקסטרים בטלויזיה, הרוכבים המובילים בעולם על אופנועי שטח וטרקטורונים,נוחתים אצלינו למופע עוצר נשימה לכל המשפחה. מוטור אקסטרים הינו מופע אקסטרים בידורי, המשלב בתוכו רוכבי אופנועים וטרקטורונים שגורמים לנו כל פעם מחדש לפספס פעימת לב בפעלולים משוגעים,מפחידים,פורצי גבול דמיון וכל זאת בליווי מוזיקה, תאורה ופירוטכניקה.

המוטור אקסטרים מבטיח חוויה שלא תשכחו במהרה-צפייה באנשים שאצלם אין "בלתי אפשרי",שגבולות הוא בהחלט עניין שכדאי לפרוץ ,וחדשנות וקריאטיביות באות לכדי ביטוי בצורה חזותית בשלל תרגילים,קפיצות ,היפוכים ופעלולים שמצליחים להפתיע ולהדהים בכל פעם מחדש.(לפעמים גם את הרוכבים...)

קודי אלקינס, וכל מילה מיותרת

אם יש משהו אחד שניתן לומר על קודי אלקינס הוא שהבחור אוהב לקחת על עצמו אתגרים מסוכנים. את ההיפוך האחורי הראשון שעשה והצליח הוא עשה במסגרת תחרות מול קהל חי.לפני כן מעולם לא הצליח לנחות כראוי באימונים.

אך מאז אותה ההצלחה, קודי לקח על עצמו עוד ועוד אתגרים - הוא קבע לעצמו מופע עם היפוך על טרקטורון, עוד לפני שהיה לו טרקטורון, ומאוחר יותר קבע לעצמו זינוק למרחק מרמפה נעה, כאשר מעולם לא התקרב לפני כן למרחק הנדרש לקפיצה...

מיותר לציין שקודי עמד בהתחייבויות. קודי, שרוכב מגיל 4 רוכב הן על אופנועי שטח והן על טרקטורונים, בנוסף הוא עוסק ברכבים ובתחרויות מסוגים שונים. קודי מוכן לנסות דברים שאיש לא ניסה לפניו והיה האדם הראשון שקפץ מעל למטוס נוסע. קודי זכה במספר תחרויות כגון IFMA' EXTREME PILOT.טוד פוטר "קפץ" על אופנוע של חבר בגיל 5 ומאז לא ירד ממנו. הוא התלהב כל כך מהרכיבה ומספרים שהיה רוכב לכל מקום, אפילו עד ההסעה לבית הספר. האהבה לאופנוע, ההתמדה וכישרונו הרב, הפכו אותו לאחד האופנוענים בעלי כישורי טכניקה יוצאים מן הכלל. טראוויס פסטרנה אמר שהוא הרוכב עם הביצועים הטכניים הטובים ביותר שראה. הביצועים המדהימים שלו זיכו אותו בשבע מדליות על ה"טריקים הטובים ביותר", ובשתי מדליות זהב ואחת כסף ב-X-GAMES.

האופי הנעים של טוד, ההתלהבות שלו מהרכיבה ויכולת תכנון המסלולים שלו, לא נעלמו מעיניהם של קברניטי הטלוויזיה והוא קיבל שתי תוכניות בנושאי אופנועים בארה"ב. פוטר הוא כוח בתחום האופנועים שאין להתעלם ממנו והשמועה אומרת שאנחנו עוד נשמע עליו הרבה.

המופע נערך כתחרות בין הרוכבים כאשר הקהל בוחר את המנצח, אז בואו ליהנות ממופע ברמה בינלאומית, לבחור את אלוף האלופים, ובסיום המופע לפגוש את הרוכבים.

כרטיסים: קופות ת"א 2207*
מוטור אקסטרים- אמפיפארק ראשל"צ
18-19 אוקטובר 2016תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:13-24.