טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מירוץ טרקטורונים - סבב 4 עונת 2009 – "דרמות בחולות"


   30-11-2008, ערן שלמה    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המתניר ואוחיון ממשיכים ברצף הניצחונות, וינברגר מלמד את הצופים נחישות מהי, ואלמגור אחד שקוצר את כל הקרדיט. במקום בו הקרקע מכתיבה רכיבה בסגנון אחר, אין פלא שמדרגות הפודיום התמלאו בשמות חדשים.

בזירת הספורט המוטורי הישראלי, ישנו מקום אחד, חם במיוחד, שהרבה מאוד מתחרים סולדים ממנו. זירת הקרבות של חולות פלמחים מספקת מדי שנה את המצע להתרחשויות דרמטיות ומותחות, עד כדי שטובי התסריטאים בהוליווד לא מצליחים להביא את הצופה להתרגשות שכזו. כך היה במירוץ אנדורו האופנועים שהביא את אנשי קבוצת ימאהה לקפוץ למסלול ולדחוף את שלום אוחיון למקום הראשון כשמיכל הדלק יבש עד תום. כך גם היה לפני כשנה, במחזור החמישי לעונת 2008 כאשר אליקו אוחנה איבד כל סיכוי לתואר האליפות מאחר והבולם שלו נפח את נשמתו.

כל קטגוריה בפני עצמה פרעה את שטרות החוב לקהל הרב שהגיע, וסיפקה אקשן איכותי במיקומים השונים. מזג האויר הנפלא, הכולל עננות חלקית וטמפרטורה מדודה לפי דרישה, יחד עם פריחת החרציות הצהובות, שימש כרקע למסלול האימה שבנו צוות ההפקה, ירון גולדשטיין ותומר דרזנר.

"והמתניר חולף על פניו של אוחנה כאילו עמד מלכת, הוא פותח מצערת ומגהץ את הבמפים כאילו היו מהמורות קלות של כביש אספלט משובש..."

קטגוריה A - הצגה של אדם אחד
זה לא סוד שאחד המקומות האהובים על מתן ניר לאימונים הוא המסלול השחוק לעייפה בפלמחים, יש מי שיקרא לזה מקצוענות גרידא, ויש מי שיראה בזה מעין סטייה מזוכיסטית, מה שבטוח הוא שהמתניר בפלמחים זורח.
ארבעה רוכבים עמדו על קו הזינוק, בלט בהעדרו המתמודד על המקום השלישי בליגה, טל בורוכוב, שדאג להירשם בהרשמה המוקדמת אך בסופו של יום לא הגיע למירוץ. אליקו אוחנה, מצויד בצמיגי כפות, המיועדים לרכיבה על קרקע חולית, פותח ראשון כשהמתניר נצמד אליו, אחריהם טל חביב ואחרון גל בן עמי, שעדיין לא חזר למיטבו לאחר הפציעה.
בטרם עברה הקבוצה את השליש הראשון של המסלול והמתניר חולף על פניו של אוחנה כאילו עמד מלכת, הוא פותח מצערת ומגהץ את הבמפים כאילו היו מהמורות של כביש אספלט משובש, לא נאריך במילים הפעם, מוביל הטבלה פתח את הפער והכפיל אותו בכל הקפה וסיים את המירוץ במקום הראשון ללא מאמץ מיוחד.
במהלך ההקפה הראשונה חביב מנסה להדביק את אוחנה, אך נאלץ להיכנס לרחבת הטיפולים בשל קצר חשמלי שהביא להפסקת פעולת המאוורר. קרקע חולית לא מתברכת באחיזה שמימית והכלים עובדים פי כמה ומתחממים במהירות. החביב מאבד דקות יקרות בהן בן עמי תופס את המקום השלישי, אך לא לאורך זמן. בן עמי כאמור עדיין לא חזר לכושר והחביב חולף על פניו. בהמשך יכנס חביב אל הפיטס פעם נוספת עקב התחממות הכלי, ובעשר הדקות האחרונות, ימצא את עצמו תקוע בלב המסלול, פילטר האוויר שלו סתום לגמרי והוא נאלץ להיכנס שוב לפיטס כשהטרקטורון שלו מאיים לחדול מפעולה, בשלב זה בן עמי, שהסתובב על המסלול כתייר ובא רק לאסוף ניקוד, מוצא את עצמו חולף על פני החביב ומגיע לקו הסיום כ – 24 שניות לפניו.

"ובטרם חולפות שניות ספורות אלמגור מצליח לקחת את ההובלה..."

קטגוריה B – השואו של אלמגור
לפני כשלושה חודשים, במירוץ הטרקטורונים הראשון לעונת 2009, שהתקיים באשדוד, דיווחנו על נער צעיר, מור אלמגור, שבחר להיכנס לתחרות בקטגוריה B, למרות שהוא רק בצעדיו הראשונים במסגרת תחרותית. אלמגור השקט והעניו, הפתיע בגדול בכך שסיים את אותו המירוץ במקום הרביעי המכובד, כשהוא משאיר אחריו רוכבים בוגרים ומנוסים ממנו. ההחלטה להשתתף במירוץ בשורות הקטגוריה המתקדמת, באה לאחר יעוץ עם מאמנו האישי, מתן ניר, שהיה סמוך ובטוח שהנער יכול לעמוד במשימה בגאון. חלפו להם עוד שני מירוצים בהם אלמגור הפגין יכולת רכיבה שלא נופלת מזו של שאר חבריו לקטגוריה, אך יחד עם זאת, סיים במקום ה – 12 בסבב השני, ובמקום השביעי בסבב השלישי. בקבוצת הג'וניור החלו להתעורר אי אלו תהיות, האם הבחירה בקטגוריה B לא קיצונית מדי עבור הילד?

תשעה רוכבים בלבד מעיזים להתייצב על קו הזינוק, בקטגוריה זו כבר התרגלנו לראות בכל מירוץ לא פחות מ-15 רוכבים, רשימת הנעדרים ארוכה והסיבות לכך מגוונות כקשת הצבעים. ראשון לפתוח כמנהגו מתחילת הליגה, חיים אוחנה. אחריו דולקים חבריו לקבוצה: יניב אבשלום, שגם הוא מזויין בצמיגי כפות, אדם לסרי ורועי דרי. ברק ממן, אלמגור, לירון חמו, דני עידן, אמיר ז'אן ודורון עידן מסתדרים לפי התור. ממן, רכוב על גבי DVX400, משתלט על המקום הרביעי, בעוד אלמגור ודני עידן יושבים על רועי דרי. לירון חמו יוצא לעקיפה וחולף על פניהם של הקודמים אותו ומתייצב במקום הרביעי. אלמגור הצעיר מאבד ריכוז, מתהפך וחוזר במהרה אל המסלול כאילו לא קרה דבר.

שלוש הקפות לקראת הסיום, אוחנה מוביל בפער מבטיח, דני עידן ומור אלמגור מנהלים מאבק על המקום השני. כאן הגיע הטעות של אוחנה, הוא משתרכך אחר אחרוני המתחרים במתחילים, ובהחלטה פזיזה בוחר בנתיב לא נקי למעקף ומוצא את עצמו שקוע עד הגחון. דני עידן ואלמגור מנצלים את ההזדמנות וחולפים על פניו ובטרם חולפות שניות ספורות אלמגור מצליח לקחת את ההובלה.
דני עידן סובל מבעיות התחממות וממש בהקפות האחרונות מוצא את עצמו עוצר בצד ומאפשר לחבריו לחלוף על פניו. בסיום אלמגור ראשון, אוחנה שני, יניב אבשלום שלישי.

"הדר וינברגר עולה במהירות על הכלי, טס על המסלול ומשתחל למקום הראשון..."

קטגוריית מתחילים – במלוא הדרו
13 רוכבים רכונים אלי קרב וצוואר הבקבוק צר מלהכיל את פרץ האנדרנלין, ניל פלד מזנק ראשון וכעבור מטרים ספורים רז אשרי, מוביל טבלת האליפות עם שלושה ניצחונות רצופים, מחזיר עטרה ליושנה. אדיר יצהרי, בני לקן, אושר ראובני, ניסים בוסקילה, כפיר בז'רנו, נבו לוי, עומרי שהינו, לישי עמק ודקל בוארון הם הבאים בזה אחר זה. הדר וינברגר מקבל מכה מאחד הכלים, והטרקטורון שלו מסתובב על צירו. הוא לא מבזבז זמן,
עולה במהירות על הכלי וטס על המסלול.
לא חולפות להן כמה דקות וכבר בתום ההקפה השנייה וינבגר המופתע, מוצא את עצמו במקום השלישי כשהוא דולק אחר אשרי ופלד. גם כפיר בז'רנו נלחם בחוליית החוד ומרוויח את לחמו, כשאשרי מוצא את עצמו תקוע עמוק בחול לאחר שרוכב נוסף, עליו היה בפער של הקפה שלמה, נתקע לפניו.
וינברגר משתחל למקום הראשון, בז'רנו בשני ופלד שלישי.

קטגוריות סניורים – אלי, אלי
חמישה רוכבים מתייצבים אל מול האתגר, דודי צמח חוזר לאחר תקופה בא היה בלי טרקטורון, הפעם הוא חוזר על גבי סוזוקי LTR450, לבוש פלסטיקה לבנה כבגדי השבת. צמח מנצל את יתרונות ה LTR ופותח ראשון כשאלי אוחיון בעקבותיו, יורם דרי שלישי, אייל שטיינר ודורן אוחיון סוגר את הרשימה. אלי אוחיון מתעורר במהירות ולוקח את ההובלה מבלי לאבד זמן, שטיינר, שנמצא בכושר לא רע, נוקט באותה הטקטיקה מהמירוץ הקודם, ומנסה להתיישב על הזנב של אוחיון, אך זה מהיר ממנו בחולות ומשאיר אותו מאחור. צמח מתמלא אדרנלין מתשואות הקהל, ומצליח לאגור את הכוחות בכדי לסיים על המדרגה הנמוכה הפודיום

"אלי אוחיון מתעורר במהירות ולוקח את ההובלה מבלי לאבד זמן..."

תוצאות:


מתחילים:
1 הדר וינברגר KTM אנרמית בעמ רז גל
2 כפיר בזרנו POLARIS ח סניר פרויקטים רז גל
3 ניל פלד DS450 אוחנה אדם לסרי

סניורים:
1 אלי אוחיון DS450 עופר אבניר אקסטרים דורו
2 שטינר אייל DS650 הפינה הירוקה אוחנה
3 דודי צמח LTR450 SUZUKI פינה הירוקה אוחנה

מקצועית-א:
1 מתן ניר KTM דלב מוטוספורט אביזריון רד בול
2 אליקו אוחנה DS450 עופר אבניר סוכנות אוחנה
3 גל בן עמי KTM דלב סטאריק אד מוצרי תעבורה בן עמי

מקצועית-ב:
1 מור אלמגור KTM נירב מתכות דלב מוטורס
2 חיים אוחנה DS450 סוכנות אוחנה
3 יניב אבשלום DS450 עופר אבניר מוסך רמב אוחנה

מעניקי החסות של ליגת הטרקטורונים לעונת 2009

נירב מתכות, אבניר חברה לרכב, ד.ל.ב מוטוספורט, קשר ימי, מבט קדימה, שחר אופנועים, נירב תעשיות, שירומיקה מוטורס, טריפ טרקטורונים, אבנוע, סר גל, אבזריון בשטח, אקסטרים, פוקס רייסינג, פול גז, נזימה.

תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.לנדב גבאי 30-11-08
עשית לי את היום עם התמונות האלו !
2.לא כוחות 30-11-08
כנראה שמתן ניר לקח אקסטזי רגע לפני הזינוק
אחרת אין לי דרך להסביר את מה שהיה שם אתמול, מי שלא ראה לא יבין על מה מדובר

ערן שלמה אתה הולך ומשתבח
3.צלמים שהיו בארוע 30-11-08
תמונות ברמה של סטודיו כל הכבוד על המיקצוענות
עשיתם את העבודה נאמנה
4.היה יפה! 30-11-08
עוד יותר יפות הן התמונות
סוף סוף ארוע בלי חיכוכים מיותרים

קטגוריה A הייתה קצת משעממת, מתן ניר ברח, טל חביב נתקע, גל בן עמי הפצוע טייל על המסלול ואליקו כנראה שהצטרף לבן עמי

5.לדודי צמח 30-11-08
מברוק על הפודיום
מה נהיה עם הגנב בסוף? כמעט הרגת את הבנאדם הלא נכון...

6.מתן ניר התותח 30-11-08
אף אחד לא ברמה שלו !.
7.דודי צמח 30-11-08
תגובה ל-5 תודה רבה , לכל הרוכבים אני רוצה להגיד לכם שתתחילו לשים לב על הטרקטורונים שלכם ועל הציוד , כמה גנבים מסתובבים סביב הציוד שעולה לנו הרבה כסף , תבינו טוב אני נמצא על הפודיום ( פעם ראשונה ) והגנב בן גנב כבר הדליק את הטרקטורון ועמד לברוח איתו - בזכות הערנות של אבא שלי הוא לא גנב לי את הטרקטורון , בושה וחרפה איזה אנשים קטנים באים לגנוב טרקטורונים ... לכל חברה העמותה והמארגנים להבא תדאגו שיהיה חברת שמירה שתדאג לשמור על הטרקטורונים והציוד שלנו ... שבוע טוב לכולם .
8.אסף ארצי 30-11-08
היה ארוע מושקע אך ללא כל מתח באויר. לולא ההפתעה של אלמגור והחבר'ה הצעירים, לא ממש היה מעניין.
9.על התחרות של אתמול 30-11-08
יש לי 2 הערות על התחרות !

1)דבר ראשון בתחרות הזאת התחלנו להיסתבך להגיע אליה אין שילוט אפילו שלט איפה זה נימצא, למה אי אפשר לראות את המקום בעין כי זה די רחוק מהכביש

2)התחרות עשיתם שם איפה שהפיץ באלגן במסלול ולא הבנתי את המסלול כל כך והיה הרבה יותר יפה בתחרות של 2006 שזה היה להגיע משם להיסתובב ולעלות ולהמשיך ישר קיצר עשיתם שם באלגן!

3)אבל אהבתי את התחרות והגיעו הרבה מיתמודדים עם טרקטורונים יפים וחדשים מרשימים ואנשים באמת רצינים שבאים ונותנים את המקסימום שלהם וגם האנשי צוות שם כל הכבוד ! בסך הכל היה יפה ותודה רבה =]
10.נדב 30-11-08
צלם חדש לנזימה ?
יפהההה !!
תמונותת אש נדב,שם קטלני :)
11.שמען 30-11-08
מזה מתי עומרי שהינו עבר לקן אםם??

כול הכבוד למור אלמגור
12.ק. 30-11-08
גיליתי רק לאחורנה את האתר של נזימה מה שמשך אותי זה לא התחרויות אלא הצילומים המדהימים של ערן .היום שמחתי לראות שם חדש לא הופתעתי מהתמונות המעניינות ,הייחוד של התמונות מוסיף דרמתיות וגורם לצפייה מעמיקה יותר תמשיך ככה גאה בך...
13.ראיתי 30-11-08
אני ראיתי מישהו מקצר את המסלול וחותך איזה 50 מ' לפחות
לא רוצה להתחיל פה את המריבות אז אני לא יגיד מי זה אבל להבא שימו לב (המארגנים)

14.עומרי כהן 30-11-08
דודי!!!
יתותח אחד באמא שלי אני מעריץ אותך חחחחחחח
אין פשוט הLTR כלי מדהים אבל עזוב שהכול תלוי ברוכב!!
ניל פלד!
יתותח אחי עוד קצת השקעה באימונים ואתה משאיר אבק לקטגוריה הזאת!
שהינו הקטן לא נורא כלי חדש ולא רכבתה עליו אתה חתיכת כישרון וזה יבוא לביטוי בהמשך העונה!
ניסים אחי אתה משתפר מתחרות לתחרות רוכב ממש ברמה!
15.עומרי כהן 30-11-08
ל-13 שמע אחי אתה חייב להגיד מיזה גם עם זה רוכב של קאן אם(מהקבוצה שלי)
או מקבוצה אחרת וככה יוכלו לטפל בזה ולראות למה זה משמעותי וכצופה אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אף אחד לא יאכל אותך!
16.שי סמג'ה ד.ל.ב מוטוספורט 30-11-08
ברכות לרוכבי ד.ל.ב מוטוספורט KTM POLARIS כל הכבוד
17.האחות הגדולה 30-11-08
ערן יקר שלנו ! אתה יודע שאין על התמונות שלך, אבל הפעם התלמיד שיחק אותה בגדול :-)
אח שלי, אתה ענק ! תמונות ברמה גבוהה במיוחד. אל תפסיק .
והכתבה ? אפילו אני נהניתי ממנה.....
18.שרון 30-11-08
תמונות יפות
19.ירון 30-11-08
למס' 2 - כנראה שהרד בול באמת נותן למתן כנפיים...
20.רונן 30-11-08
אליקו המלך מה ניסגר איתך אני מקווה שאתה חולה למה מה שנתת בשבת היה בושה לא נילחמת בכלל
21.כל הכבוד לסניורים אבל... 30-11-08
אני מצדיע לרורכבי קטגוריית הסניורים אבל דיי נימאס לנו מאלי אוחיון הרוכב היחידי המנוסה בקטגוריה
שמישהו יזעיק בבקשה את ליאור אברהמי עם הקי טי אם שלו שייתן לאלי הזקן בראש
ליאור אנחנו קוראים לך למירוצים .
אחריי שראינו אותו נותן בראש למתן ניר (בראלי ספרינט) חיכינו לראות אותו במירוצי האינדורו
אם לא בקטגורייה א לפחות בסניורים שמתאימה לגילו .
כמובן כל מי שמעל גיל 35 מוזמן לנסות את המזל שלו .
22.המנצחים האמיתיים 30-11-08
המנצחים האמיתיים של המרוץ הם קבוצת עופר אבניר שמביאים הכי הרבה צבע ועניין למרוצים עם התמיכה הכי רחבה לרוכבים שלהם, לא תראו רוכב קאן-אם אחד אפילו בפיץ של הרוכבים העצמאיים, כולם נמצאים בפיץ של קאן-אם ונהנים מתמיכה מלאה של המכונאים והצוות שעומדים שם לרשותם.
אני אמנם לקוח של עופר אבניר ואני קצת משוחד אבל אף אחד לא יכול לחלוק עלי בעניין הזה, תראו את ד.ל.ב שבאים עם שניים וחצי טרקטורונים ואפילו צוות בפיץ אין להם כמו שצריך, אני לא בעניין של ללכלך אבל הגיע הזמן שיקחו את עצמם בידיים ויתעוררו, זה לא מספיק לזכות במקום הראשון, חשובה גם הדרך וחשוב גם איך אתה נראה כלפי חוץ ואיך אתה משרת את הלקוחות שלך שקנו ממך כלים ומגיעים עם הכלים האלו לקו האש ללא שום תמיכה מהיבואן שאמנם נוכח במקום אבל לא מושיט חצי יד לעזרה.

דעתי האישית!
23.מיכה 03-12-08
אח שלי (הוא באמת אחי) שיחקת אותה.. אחלה תמונות.. רמה גבוהה. זה הזמן להחליף מקצוע ולעשות מה שאתה טוב באמת... (לא נגרות..) מחכים לארוע הבא. ערן שלמה - אוהבים אותך אל תידאג יש לך מקום של כבוד אצלינו..
24.מיכה 03-12-08
מישהו יודע את כתובת המייל של אחד ממאה ועשרים ה"אינטיליגנטים" שיושבים בכנסת ??? אולי סוף סוף יבינו שהגיע הזמן למסד את התענוג הזה ולתקצב גם ספורט מוטורי ולא רק אוכלי חינם למיניהם.
כן יירבו ארועים מוטוריים.. כבוד למארגנים, הספונסרים, הרוכבים וכל מי שהגיע לתמוך ולסקר.
25.ל 22 03-12-08
"עם שניים וחצי טרקטורונים ואפילו צוות בפיץ אין להם כמו שצריך" (אתה אמרת )
ושלוש מקומות ראשונים, אז מי המנצחים האמיתיים ???
26.לשים לב. 03-12-08
מעניין שכל הרוכבים שהתאמנו במסלול עצמו ביום שישי וכמה שבועות לפני כן נמצאים על הפודיום .
מתן ניר אפשר לכסות לו את העיניים והוא ידע לאן לסוע (בלי שום קשר שאף אחד בליגה בכלל לא ברמה שלו )
חיים אוחנה תנוח
מור אלמגור עם כל הכבוד לאימונים (במיוחד במסלול עצמו או טיפה לייד יחי ההבדל הקטן) מה עם בית ספר ???

המטרה היא שיוויון בין כל הרוכבים בלי שיהיו מקורבים לצלחת
(מי שקרוב מבין )
27.ל 22 03-12-08
אם האוהל של קאן אם נראה כמו חפלה מרוקאית זה לא אומר
שזה צוות מסודר
באוהל של פולריס חוץ מצוות סיוע אף אחד לא נכנס ולכן אין הרבה אנשים
באוהל וזה לא נראה כמו חפלה
ואם מדברים כבר על תמיחה ומשפחה תשאל את דודי צמח מי ניסה
לגנוב לו את הטרקטורון
ואני לא הרחיב בנושא אבל אחלה משפחה
28.חופית 03-12-08
לכותב שטורח לסכם כול תחרות על כל פרטיה

תענוג אמיתי לקרוא את הסיכומים והכתבות שנכתבות בטוב טעם עילאי

אין ספק שמאחרי המילים הציבעוניות עומל אדם מאוד מוכשר ויצירתי

תמשיך לגוון ולעניין אותי ואת כל הקוראים
ישר כח!

באמת כיף גדול לקרוא כל פעם מחדש!

חופית
29.דודי צמח ל-27 03-12-08
למה אתה מתכוון אני רוצה לדעת ... אתה יודע מי הגנב או שאתה רק ממציא דברים כי אני באמת יודע מה קרה שם ואל תמציאו דברים אחרים ..חבל סתם ללכלך , כי ללכלך הכי קל ... לכל הרוכבים אני מקווה שתפתחו את העניים שלכם כי מהסיפור שלי אתם רק יכולים ללמוד ... היום זה טרקטורון מחר זה הציוד שלכם שעולה לנו הרבה אז תשימו לב ושלום לכולםםםםםםםםם.
30.ל 22 01-12-08
כמה מטומטם בנאדם יכול להיות........
אתה כנראה עוד לא מבין את החיים,מיבחן התוצאה הוא שקובע ולא חשוב איך הדרך לאותה תוצאה[כמובן שהדרך חיבת להיות תרבותית]
27 צודק ב 100% אוהל עופר אבניר נראה כמו מאהל של בדואים,ועל זה נאמר אל תיסתכל בקנקן אלא על מה שיש בו!
לא נותר לי אלא לרחם על אבניר....הולכת להיות להם שנה קשה ועצובה במיוחד שאני קורא מה פולריס מביאים השנה לארץ.
31.ל30 01-12-08
לא משנה מה פולאריס מביאה בחיים לא יהיה להם את השירות שאבניר נותנים עובדה בתחילת 08 רוב הכלים שראית במרוצים ובכללי היו אווטלוים אבל עכשיו סוף שנה ורוב הכלים שרואים זה דיאסים אתה בטח שואל למה למה כלי שהמנוע שלו לא שורד שנה לא שווה להחזיק במיוחד שבחברה עושים לך את המוות באחריות
ועוד משהו אם שמת לב בעונת 07 רוב הרוכבים בליגה היו שייכים לרז גל או פולריס ובסוף כמעט כולם עזבו את הפולריסים ועברו לקאן אם קיטיאם שגם הוא הוכיח שלא שווה לקנות גם בגלל המחיר היקר וגם בגלל שאחרי 80 שעות מנוע צריך להוציא כמעט 10 אלף ואם לא אז לא תיהיה אחריות איזה אחריות צריך לשלם כל 80 שעות כסף וגם הסוכן שמכר ופירסם את הקיטיאם שכח להגיד לקונים שהם צריכים לשלם אז עוד פעם פשלה למערכת דלב היקרה וזה שהאוהל של אבניר נראה כמו מאהל בדואי זה בגלל שכל אבניר זה משפחחה אחת לא כמו דלב שכל אחד מלכלך על השני בסוף היום אז פעם באה שאתה רושם משהו תבדוק את הנתונים ...
32.ל30 הרבה אחרים 01-12-08
מכל הלב, תפסיקו להתעסק בחרא.
33.שאלה 01-12-08
נכון המיתחרה על בומבדיר מספר 53 זה היה הטרקטורון של אליקו אחונה לשעבר לא ?
34.למיכה ולמעוניינים לעשות משהו אמיתי 01-12-08
רעיון מצויין לקדם את מיסוד הספורט המוטורי !
באתר הכנסת תמצא את כתובת האי מייל של כל חברי הכנסת
http://www.knesset.gov.il/mk/heb/mkindex_current.asp
בשמחה אעזור לך לקדם פניה מסודרת המלווה בעצומה משמעותית אותה אפשר לארגן ב 2-3 שבתות של נזימה.
מי מצטרף לאתגר ?

האחות הגדולה :-) (כן שלך....)
35.לדודי צמח כנס בבקשה 01-12-08
דודי האם אתה מוכן בבקשה לשפוך קצת יותר אור ופרטים על ניסיון הגניבה של הכלי שלך ?
האם המפתחות היו בסוויץ ? האם הגנב נתפס ? שפוך לנו קצת יותר אור על המקרה למען שלא יקרו דברים כאלה בעתיד. בבקשה שתף אותנו בכמה שיותר פרטים.
רק ליידע כללי זאת לא הפעם הראשונה שאירוע כזה קורה. ואף היה מקרה שהכלי נגנב ולא חזר לבעליו. וזה קרה במהלך מירוץ טרקטורונים.
מוות לגנבים.
36.כמו שזה נראה.... 01-12-08
בדלב הולכים על איכות ולא על כמות,הרי זה לא בעיה לארגן ים של רוכבים ולפוצץ תפיץ עם חובבנים
רוצים עסק מקצועי ולא התארגנות המונית....ואכן יש תוצאות!
37.פולריס 01-12-08
אחלה תחרות רק אני לא מבין דבר אחד מתן ניר חתם לשלוש שנים בפולריס ובינתיים אני רואה אותו רק על הקיי טי אם למה?
38.דודי צמח - LTR 450 01-12-08
תגובה ל-37 חבר יקר , המפתחות לא היו בסוויץ פשוט הבחור קרע את החוטים וחיבר אותם והניע את הטרקטורון בדיוק שהייתי על הפודיום ,ולגבי הגנב זה עדיין בגדר נעלם ...פשוט הבנאדם נעלם אתה מבין ...אבל בקרוב מאוד יגנב טרקטורון באחד המרוצים ואתם לא תדעו כי זה ( הפרנסה) של הבנאדם - אתם מבינים את זה .ממש גועל נפש.
39.אני אומר ש.. 01-12-08
תפסיקו ליצור "מלחמות" בין רוכבי קאו אם לבין רוכבי פולריס אין לזה טעם כולם חברים של כולם ולכולם יש אינטרס אחד ברור.
תאמינו לי שרוכבי שתי היבואינים קוראים את השטיות שלכם ומקרקרים עלייכם מצחוק
40.אחד שהיה ונהנה 02-12-08
כיף לראות איך שהעניינים הולכים ומשתפרים, היה הרבה יותר מסודר, החלטות השיפוט היו חד משמעיות, אף אחד לא יצא ממורמר ואפילו מזג האוויר עשה יופי של מערוף עבור הקהל והרוכבים.

הנוחכות והמעורבות של עופר כוכבא עשתה רק טוב למרוץ, אהבתי איך שהוא דילג על השטות של ידיים על הקסדות בפתיחה (לא מעניין שגם בחו"ל עושים את זה).

נושא אחד שטעון שיפור - רחבת הפיטס מלאה בקהל שזה גורם לבלגן, תמקמו את הפיטס באיזור שלא צופה על המסלול ותקבלו פיטס סטרילי (כמו שעשיתם בחוות פיליפ).

ישר כוח לכל העוסקים בדבר!
ערן שלמה אתה מס' 1
41.ערוץ 2 החדשות 02-12-08
לדודי צמח אני רק יכול להגיד לך שהם היו שניים ואני ראיתי בדיוק מה קרה שם והבנאדם שהיה איתו הבלאגן הוא גם קשור ואני לא רוצה להזדהות כי אני לא רוצה להיסתבך.
42.דודי צמח 03-12-08
חבר'ה די נגמר עזבו אותכם הכל בסדר...
הטרקטורון אצלי וזה הכי חשוב ..
די ושלום לכולם .
43. ל 41 03-12-08
בגלל אנשים כמוך לא תופסים גנבים יש הרבה שיטות לומר את שמם אל תפחד יש הרבה מהם שהם נובחים אבל לא נושכים ואני מדבר מנסיון אישי
ראית משהו תן פרטים יש אנשים שידברו איתם.
עופר
44.מגי ותולי 03-12-08
מתן ניר אתה גבר גבר אין כמוך בעולם גם ספורטאי וגם שף עילוי גם יפה וגם אופה אוהבים אותך ומתגעגעים אתה המנטור שלנו כל מה שאנחנו יודעים למדנו ממך
45.דודי צמח 03-12-08

תפסיקו ליצור מלחמות בין רוכבי קאו אם לבין רוכבי פולריס אין לזה טעם כולם חברים של כולם . ותגובה ל-43 אתה לא יודע שכל הגנבים הם אנשים קטנים עזוב אחי בושה וחרפה איזה עזות מצח יש לאנשים לנסות לגנוב טרקטורון מתחת לאף שלי .

46.! 03-12-08
בסך הכל אירוע יפה
47.בר צמח 03-12-08
אבא אתה מדהים אני מתה עלייך אני ממש גאה בך .....

ואני יודעת שבפעם הבאה אתה שוב תעלה על הפודיום אבל במקום 1 ....

אלי אוחיון תתחיל להתאמן ולהתכונן ....

אבא אני אוהבת אותך ....
48.הבת של... 03-12-08
איזה חמודה!
לא משנה מה היו כותבים לפנייך, את חתמת את הכתבה הזאת בצורה הכי יפה שיכולה להיות
אלי אוחיון שמעת?

תודה רבה לך חמודה
האהבה תנצח!!!

49.ושתי 03-12-08
יש צלמים שמחזיקים את המצלמה ויש כאלה שיודעים איך להחזיק אותה...
תמונות איכותיות ביותר! בחירה מעולה של זויות הצילום, תמונות כאלה מצדיקות את הפתגם "תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים"
תמשיכו ככה

50.לסוכנות אוחנה.... 03-12-08
שמתי לב שהרבה מתחרים מפרסמים את סוכנות אוחנה כמו למשל... עומרי שהינו ניל פלד דודי צמח וכו'.. זה יפה וזה מרשים וזה מראה כמה הסוכנות טובה.
אבל שאלה לי אליכם הרוכבים איך זה שאתם לא מקבלים שום דבר מסוכנות אוחנה?
אתם יודעים רק לפרסם אותם ובתמורה אתם לא מקבלים שום דבר ממש בושה אני לא יודע איך אתם מפרסמים אותם אני לא מבין אותכם (כל הרוכבים של סוכנות אוחנה) אם כבר אתם מפרסמים אותם אז תבקשו משהו בתמורה כי בזכותכם אתם מקפיצים את סוכנות אוחנה לגבהים
תתעוררו רוכבים תפקחו תעיניים אתם כישרון והכישרון שלכם שווה כסף או משהו לפחות!
51.מעורר רחמים ל-50 03-12-08
מפחיד באיזה מצב אנחנו נימצאים שאנשים מהסוג שלך קנאים יותר מידי ורק גורמים נזק

מעבר לתחרויות יש גם חברויות בין אנשים (מה שלך אין)

ותיהיה בטוח שסוכנות אוחנה מפצה ונותנת בתמורה

משפחת אוחנה הם מישפחה מדהימה שמלא אנשים סביבם ולא סתם


בטוח שמישפחת אוחנה הם עם כבוד והרבה אהבה סביבם
52.בוקר טוב עולם 04-12-08
באמת זה היה עניין של זמן עד שתגיעו גם לזה באמת איך לא הציק לכולכם שהפודיום הפך כחול
ולא ידעתם איך לאכול את זה חחחחח

מספר 50 היקר

כל הרוכבים של הסוכנות מיתאמנים ביחד
חברים גם מעבר לטרקטורונים
נהנים ביחד

מה מפריע לך ?

ולמה ניראה לך שהרוכבים לא מקבלים כלום בתמורה למה שה ם נותנים
ותבדוק בסוכנויות מקבילות אם אחד מהרוכבים שלהם מקבל משהוא

מעטים הרוכבים שבאמת יוצא להם הטבה כל שהיא בגלל הרכיבה שלהם
אז צא מהבועה שאתה חי בא

לילה טוב
53.ל-50 04-12-08
למה לרשום תגובה שאתה לא יודע מה באמת קורה שם .
הלוואי על כל סוכנות כמו אוחנה לגבות את הרוכבים שלה ואתה יודע מה גם אם הם לא נותנים להם כלום (למרות שנותנים הרבה)
רק לשבת איתם בפיטס עם חולצות דומות נותן הרגשה של אתה לא לבד.

זה רק מראה שאין לך מושג מהחיים שלך והקנאות עולה לך לראש .

54.דודי צמח 04-12-08
תגובה ל-50 אח שלי מה קורה לך כמה צרות עין יש לך , אז בוא אני אומר לך משהו חיים אוחנה קנה לי טרקטורון חדש LTR 450 SUZUKI וגם נתן לי חליפה חדשה ... חחחחחח טוב תקשיב נתחיל ככה פודיום סניורים
אייל שטיינר
דודי צמח
פודיום מתחילים
ניל פלד
קטגוריה B
חיים אוחנה
קטגוריה A
אליקו אוחנה
חבר את כל המתחרים ומה קיבלת חמסה לפרצוף ... חחח
55...... לכל המגיבים ל- 50 04-12-08
מה קרה אמרתי משהו נכון אז כולם מתעצבנים אתם מדברים על משפחה מדהימה?
רואים איזה משפחה מדהימה שהכל סביבם תככים ומזימות במיוחד לעומד בראשם אדון דני אוחנה
על איזה חברויות אתם מדברים הכל זה סתם בשביל ניצול רוכבים אתם פשוט לא מבינים את זה
ודרך אגב הפודיום הפך כחול אחרי קומבינות ואתם יודעים את זה סוכנות עלק אתם קוראים לעצמכם
קודם תהיו בני אדם ותדעו איך להפסיד בכבוד משפחת ביזיון צריך לקרוא לכם!
בנתיים מי שחי בבועה זה אתם ולאדון דודי צמח פרח.... באתי לטובתך שאמרתי שאתה כישרון לגיל שלך אבל עכשיו באמת רואים שמשפחת אוחנה מסובבים אותך על הכיס הקטן שלהם אתה כבר מושפע מהם. אז אדון דודי צמח היקר קודם תביא פודיום בקטגוריה שיש בה מתחרים ולא כשיש רק 5 או 6 מתחרים ומתוכם 2 לא סיימו תתבייש לך LTR עלק לא לרמה שלך תחליף טרקטורון.
קיבלתה אותו במתנה אה? כל האוהלים כבר שמעו אותך שקנית את הטרקטורון אז מי קיבל חמסה לפרצוף אז לך לך תתאמן אולי כשכולם יפרשו תביא מקום ראשון ואיתך אליקו כשמתן יפרוש
56.מי אתה סמרטוט ? 04-12-08
55 מי אתה חתיחת סמרטוט ? יושב אחראי מקלדת ומלכלך ... כל מי שהיה על הפודיום ס ו כ נ ו ת א ו ח נ ה ... ותמיד תזכור חמסה בעניים שלך ... אני בנאדם מאוד קטן ...
57.אוראל בוסקילה 04-12-08
כמה קנאה יש בעולם.......רוכבים שמיתאמנים ופותחים את התחת בשבייל פודיום בא איזה אידיוט וגם על זה ש לו מה להגיד


מה תגידו על זה ?
58.אוראל 04-12-08
עזוב אח שלי הוא עוד אחד ששונא חינם את משפחת אוחנה ... יש כמו אמא אתי ואבא דני שנותנים את הכל בשביל כל הסובבים סביבם .. אין בנאדם אחד שיכול להגיד מילה אחת רעה על הזוג הזה - אני לא מבין מה כואב לו , לא מבין את זה פשוט שינאת חינם ...
59.עמי לאוראל 04-12-08
אדון אוראל היקר איך אתה מעז להגיב ביכלל ולפתוח תפה?
אתה כולך בנאדם צבוע בתחרויות יושב עם משפחת אוחנה ומצד שני הולך ויושב עם טל חביב ומתן ניר באיזה ארוחה אתה צבוע מגעיל תחליט באיזה צד אתה נמצא
ולמגיב 56 מי שסמרטוטים פה זה הרוכבים המסכנים שמייצגים את משפחת אוחנה
אז לדעתי מגיב 55 צודק באופן מוחלט
ממש ביזיון כל משפחת אוחנה משפחה של תככנים רוקמים מזימות וסמרטוטים אחד אחד שם
נ.ב
גם גנבים בנוסף לכול
60.עמי ממי 04-12-08
אתה יכול לתת דוגמא למשל - מה הם התככים שהם רוקמים ? ושאלה שניה מה המזימות שהם עושים ? ולמה אתה קורה לרוכבים סמרטוטים? אני רוצה לשאול אותך עוד שאלה אחת למה מפריע לך שאוראל אוכל עם טל חביב ומתן ניר , הריי עם הם לא היו רוצים שהוא ישב איתם , אז הם לא היו מזמינים אותו ואני יודע שהם אנשים מאוד טובים ומה שאתה מנסה לעשות כאן זה רק סיכסוכים , תפסיק עם זה , זה לא יפה מה שאתה עושה כי פשוט אנחנו מאוד אוהבים את התחום הזה ואתה מנסה רק להרוס , דיי באמת דיי זה לא מוסיף לאף אחד ... שיהיה לכולם שבת שלום ... עמי ממי ...אוהבים אותך משפחת אוחנה וכל צוות הרוכבים ... נ.ב עמי הם לא גנבים כנראה שאתה לא מבין מה קרה בתחרות האחרונה , ניסו לגנוב לדודי צמח את הטרקטורון ( שהוא מקבל חסות מסוכנות אוחנה ) אז לפני שאתה פותח סתם את הפה תשאל ואחר כך תדבר ... עמי ממי שבת שלום לך ודיי לשנאת חינם ... ביי עמי ממי .
61.עמי תגיד לי אתה 05-12-08
אם אני חבר של משפחת אוחנה ואכלתי אצל מתן ניר בבית זה אומר שאני צבוע ?

בגלל אנשים כמוך הענף ניראה כמו שהוא....

למה אני צריך לבחור צד < ?

עם מי בדיוק אני במלחמה ?

אז וואלה במירוצים אני נימצא תחת קורת הגג של אוחנה מהסיבה שזה הצד שאחי מיתחרה בו
וזה צד שיש לי בו חברים קרובים שהם כמו משפחה בשבילי

זה לא אומר שבתחילת המירוץ ובסופו אני לא הולך לברך את מתן או כל מיתחרה אחר לא משנה באיזה צבע האוהל שהוא יושב בו

כמו בכל תחום יש לי דעה פוליטית בנושא ובדעה שלי אני מזוהה אם צד כזה או אחר
אבל זה לא אומר שאני אסור לי לשבת אם מתן ניר לאכול ארוחת ערב כי הוא וטל חביב רוכבים של פולריס

טל חביב הוא חבר קרוב עוד לפני שידעתי בכלל איך מירוץ ניראה
אז זה אומר שאסור לי להיות חבר שלו כי הוא מיתחרה של פולריס

משפחת אוחנה דרך אגב זה משפחה יקרה שעזרה לאחי להרים אותו בעניין התחרויות למקומות שכשהוא היה מיתחרה של רז גל הוא לא הגיע

ותומכים בו בכל מה שקשור לזה ועוזרים ואנחנו כמו משפחה גם מעבר למירוצים
ומתן וטל וכו חברים גם מחוץ לענף ואני אוכל איתם כימעט אחת לחודש ארוחת ערב
אז מזל שהמצלמות לא תפסו אותי בכל הפעמים אז היית תולה אותי לא ?

עמי ואני אומר את זה לכל מי שעדיין חי בסרט של פולריס VS קאן אם
צאו מי זה יש חיים אחרי המירוצים מה שקורה במירוצים לא צריך להשפיע על החיים מעבר

ותתחילו להנות ממה שיש לנו באמת ולא מהתככים שמסביב
62.אין על בוסקילה השרירן 05-12-08
אין על בוסקילה השרירן
63.אוראל מה אתה מיתיחס לילדים האלה ביכלל ועונה להם 05-12-08
סתם שניים שלוש ילדים שגברים אחרי מיקלדת

לא הייתי מיתיחס ביכלל מי שיש לו בעיה שימות איתה אוחנה לא אוחנה אוהלים צבעים

רק ילדים בגיל 16 יכולים לדבר ככה

אין לך מה לענות להם אוראל הכי טוב אל תיתיחס
64.לנזימה 05-12-08
אם אתם מערכת שמכבדת את עצמה תתחילו לסנן את התגובות, אתם נראים לא טוב, מערכת של ילדים בכיתה א', כל אחד יכול לכתוב מה שבא לו ונזימה נותנת לזה יד, אני מקווה שזה לא בגלל שיש לכם אינטרס להעלות את התת רמה הזו. בקיצור... תתחילו לכבד את עצמכם - קחו דוגמא מפול גז.

65.k64 05-12-08
בפול גז נותנים במה לכל מי שרק רוצה להשמיץ את ציבור רוכבי הטרקטורונים

במבט כל שהוא זה גובל באנטישמיות וגזענות ?

אז למה שאתר נזימה תיקח מהם דוגמה ?

אתה ראית פעם מישהוא בתגובות יוצא על רוכבי האופנועים בצורה כזאת או אחרת ?

אז אנחנו נישאר פה ושפול גז ישארו שם

וכל אחד יעשה מה שטוב לו
66.צלעות כבש לעמי ול - 50 05-12-08
תפסיקו לדבר שטויות כל עוד אתם לא יודעים ביכלל מה מסתתר מאחורי הקלעים
מאיפה אתם יודעים מה הרוכבים מקבלים ומה לא
היום קיבלתי טרקטורון מאליקו ליסוע בוא אז מה אתם סתם מגיבים ומדברים שטויות
אתם רק מדליקים את האווירה מדיבורים לא נכונים אז סתמו תפה שלכם ואל תעלילו סתם מעשיות!!!
67.צלעות כבש 05-12-08
נזימה מזה הדבר הזה?!?!?!?
למה הורדתם את הקללות שלי בעראקית???
את זה אתם מורידים ואת התגובות של עמי ו50 אתם לא מורידים????
בושה וכלימה תתביישו לכם!!
68.הכוסון 19-12-08
תקשיבו לי אני ראטיתו אותו נוהג אני מכיר אותו טוב מאוד הייתי אצלו בבית באימונים ובתחריות ... מור אלמגור אחד הטובים הוא לא מיזמן התחיל רק לינהוג וכבר הוא לקח ב - b מקום ראישון הוא תותח ועזבו את זה שיש לו את המאמן הכי טוב בארץ (מתן ניר) הוא באמת יודע ליסוע וחקו ליום שבת ותיראו בעצמכהם...
69.הכוסון 19-12-08
ביום שבתת יש הפתעה יכנס רוכב חדש למסלול שאף אחד לא שמע ולא ראה אותו כי רק עכשיו הוא עבר לאץ הוא בא מאמריקה ראיתי אותו מיתאמן בג'וליס (מסלול ליד אשדוד ) שמעו הוא הולך ליקרוע תאדמה .. הוא יודע ליסוע ברמות גבווהות מאוד...
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:20-24.