טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: המילטון שוב בתמונה


   25-10-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אוסטין טקסס, מסלול האמריקות המרהיב, זכה לראות את המילטון מנצח, אך את רוזברג קרוב קרוב. סיכום הסבב

לואיס המילטון מזנק מעולה ולוקח את המקום הראשון, עליו בגדול הוא שומר לאורך כל הדרך כאשר ניקו רוזברג, דניאל ריכארדו, מקס ורשטאפן וקימי רייקונן נלחמים על המקום השני במרוץ. ריכארדו מגיע עם אסטרטגיה מעולה, רוזברג גם כן, אך רוזברג נוהג נבון יותר ולוקח את המקום השני במרוץ בזמן שגם רייקונן וגם ורשטאפן פורשים בעקבות תקלה.

הפרישה של רייקונן הכי מעניינת שהיתה עד כה, בטח בשנים האחרונות, כאשר הוא עשה רוורס איזה 100 מטר מהיציאה של רחבת הטיפולים עד לרחבה עצמה, עניין שלא נראה מעולם כנראה, ובכל אופן קצת חסר אחריות כנראה. מה שבטוח שמיוחד זה כן היה, אולי לרייקונן נמאס והוא החליט לעשות מעשה קיצוני.

גם סבסטיאן פטל היה במרוץ הזה, ולאחר שנראה היה שהוא בדרך לפודיום, הוא סיים במקום הרביעי, מאחורי דניאל ריכארדו, כאשר הקבוצה שלו קוראת לו להחלפת צמיגים עם 2 הקפות שנותרו עד לסיום המרוץ. מהלך תמוה משהו. עושה רושם שקבוצת פרארי מתפרקת לחתיכות קטנות העונה ומכאן ניתן לקוות שבעונות הבאות יבנו אותה מחדש מכיוון שכרגע היא מפורקת , במיוחד לאחר ששיחררו את רייקונן אל המרוץ עם גלגל אחורי לא מחוזק ומחובר כמו שצריך, טירוף.

www.f1fanatic.co.uk

המילטון סוגר קצת על רוזברג אך רוזברג לא מתרגש מכך ויודע שהוא בדרך הנכונה לקחת את האליפות הראשונה שלו, גם אם המליטון ינצח רוזברג יכול על ידי סיומים על הפודיום לקחת את האליפות, יותר ניצחונות מהמליטון יש לו וגם הובלה של 26 נקודות שהם נקודה אחת יותר ממרוץ כך שמבחינתו של הנהג הגרמני הכל צריך להיות מצוין.

תוצאות:
1. לואיס המילטון
2. ניקו רוזברג
3. דניאל ריכארדו
4. סבסטיאן פטל
5. פרננדו אלונסו

אליפות לאחר 16 סבבים:
1. ניקו רוזברג- (מרצדס) 331 נק'
2. לואיס המליטון- (מרצדס) 305 נק'
3. דניאל ריכארדו- (רד-בול) 227 נק'
4. סבסטיאן פטל – (פרארי) 177 נק'
5. קימי רייקונן –(פרארי) 170 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:13-24.