טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אליפות אירופה באנדורו מגיעה לקו הסיום


   27-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

העיירה הארפסן בהולנד רגילה בדרך כלל לשקט ולשלווה, שיופרו בקרוב מאוד, כדי להכתיר את האלוף

אחרי שישה ימי רכיבה באליפות אירופה באנדורו, וביישורת האחרונה של התחרות, ייערך בסוף השבוע הקרוב הגמר הגדול, וביום שבת יוכתר האלוף באליפות אירופה באנדורו. אחרי שלושה סיבובים, הקרב על התואר השנה הגיע למצב מעניין, כשבראד פרימן מ-KTM, אשר מוליך את הסבב, אמור לקחת את התואר, אבל כרגע הכל עוד פתוח.

הסדרה, אשר תסתיים הפעם בעיירה ההולנדית הציורית הארפסן, תכלול מסלול שיתרחש בסביבת יער. הסיבוב הראשון יהיה באזור פתוח דווקא, מה שיקל על הצפייה בו לאוהדים שיגיעו לאזור, אבל לאחר מכן ימשיכו הרוכבים לתוך היער הסבוך, שמתוכו ייצא האלוף הגדול של התחרות, כשהשאלה הגדולה היא כמובן, מי זה יהיה.

אז כפי שכתבנו, הבריטי הצעיר, בראד פרימן, אשר מחזיק בהולכה למרות שהפסיד מירוץ אחד בגלל פציעה. אבל היריב שלו, הצ'כי ג'ארומיר רומאניק, אשר ניצח את שני הסיבובים האחרונים, ממש לא מתכוון לוותר לו. רומאניק, שגם רכב בצורה נפלאה ב-ISDE, מה שהוביל אותו למקום השלישי הכללי, נמצא בכושר מדהים, וירצה לסיים את השנה בהפתעה ענקית. מי שעוד עשוי להפתיע ולנצח את המירוץ הוא ניקולאס פלגרינלי, נכון, הוא לא יזכה בתואר, אבל הוא יכול לרשום סיום נפלא לעונה הזאת.

1. בראד פרימן 74 נק'
2. ג'ארומיר רומאניק 69 נק'
3. ניקולאס פלגרינלי 66 נק'
4. מאוריציו מיצ'לוז 65 נק'
5. טום סאגר 53 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:34-24.