טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: פאולר ומקגיל, החגיגה נמשכת


   27-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

נכון, האליפות כבר הוכרעה לטובתו של ווקר פאולר, אבל בשביל מה אנחנו נושמים וחיים ספורט, אם לא עבור מאבקים מטורפים? כנראה שאת זה מתכנן אדם מקגיל. האם הוא יצליח?

סבב ה-GNCC ממשיך לעורר תיאבון אצל האוהדים, כשדווקא המירוצים האחרונים הם אלה שעושים לכולם אושר גדול, בעקבות הקרב הצמוד בין ווקר פאולר לאדם מקגיל. המירוץ ה-13 של סבב ה-GNCC ייערך באינדיאנה בסוף השבוע הקרוב, כשאת השדות שבאזור יחליפו הטרקטורונים, שיחרשו את הבוץ המקומי, עד שיגיעו לסיום. אבל עם כל הכבוד לכולם, המירוץ ימשיך להתעסק רק בווקר פאולר ובאדם מקגיל, היחיד שעוד יכול לאיים עליו (בערך), מבחינת המירוץ.

פאולר, שלקח הביתה את שלושת הנצחונות הראשונים של העונה, המשיך לדרוס את כל מי שעמד מולו, אבל אז מקגיל, שהיה פצוע בהתחלה, חזר לתמונה, ועשה קולות של קאמבק, אבל פאולר עצמו היה מוכן לכך, ושמר בעקביות על הפער, למרות שהיה נדמה לעיתים שמקגיל עומד לתפוס אותו. במירוץ האחרון הוא הצליח לסגור את סיפור האליפות, לאחר שניצח, והעמיד את הפער בין השניים על 46 נקודות, פער בלתי ניתן לגישור. כריס בוריץ', שממוקם כעת במקום השלישי, עוד יכול להגיע בסיטואציה מסוימת למקום השני, אבל ישמח גם עם ניצחון במירוץ וזכייה במקום השלישי, ובתור אחד לא ראה הרבה מאוד זמן את הפודיום מלמעלה, הוא עשוי להוות הפתעה, לאחר שנראה בכושר מצוין בזמן האחרון.

הטבלה הכללית
1. ווקר פאולר 326 נק'
2. אדם מקגיל 280 נק'
3. כריס בוריץ' 244 נק'
4. ברייסן ניאל 199 נק'
5. קול ריצ'רדסון 187 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:30-24.