טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
טרוף חושים.


   01-11-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה-19 באליפות הפורמולה 1 התקיים במקסיקו סיטי, מקסיקו וכלל מריבה הזויה גם על המקום השלישי

אליפות הפורמולה 1 יודעת לספק אקשן למכביר, וניפקה עוד מרוץ מהנה הגיע עם ניצחון של לואיס המילטון, שהציג סופ"ש מושלם.

המילטון לקח את עמדת הפול פוזישן, זינק מעולה והוביל ברובו של המרוץ תוך כדי יישום אסטרטגית המרוץ וקור רוח. מאחר ונותרו עוד 2 מרוצים ו-50 נקודות פוטנציאליות עד לסוף העונה, העובדה שהמליטון צמצם את הפער ל-19 נקודות אמורה להלחיץ מאוד את ניקו רוזברג, כששלאחר המרוץ המילטון נראה במצב רוח מעולה, למרות שרוזברג סיים שני את המרוץ.

ניקו רוזברג הגרמני בעצמו מסיים שני, וכך הוא דואג לוהציא את המקסימום מסופ"ש שהיה ברור בו שרוזברג לא ינצח. מי שעוד היה נראה מעולה הוא סבסטיאן פטל מפרארי ומקס ורשטאפן מקבוצת רד-בול, שלא במקרה גם לא סובלים האחד את השני. לאורך כל המרוץ נבנה קרב בין שני הנהגי על האלו כאשר ורסטאפן היה צריך לתת מקום אחד לפטל בסופו של המרוץ בזמן שעל הזנב של פטל ישב דניאל ריכארדו בקצב מהיר.

מעשה שהיה כך היה, ורשטאפן ופטל התחככו אחד בשני ויצאו מזה כמו גדולים ולאחר מכן ורשטאפן יצא מהמסלול לפני פטל, והיה צריך לתת לו את המקום כמו שקבוצתו ציינה במערכת הקשר, ואמרה לו שאין מה לעשות, ופטל צריך לעבור אותו. ומה עשה ורשטאפן? ההולנדי הצעיר החליט לא לתת לפטל את המקום שלו ובמקום זאת לנהוג הגנתי ואיטי, ולנסות שריכארדו יעבור את פטל מכיוון שריכארדו כבר היה קרוב.

פטל רתח וזעם במערכת הקשר, קילל וכמעט איבד את עצמו לדעת, וכך גם כל צופה בבית וכל שופט במרוץ, ורשטאפן פשוט לא סופר את החוקים ואת שאר הנהגים, כצפוי, אגב, מנהג כו צעיר ושאפטן ועוד עם כישרון נהיגה כה נדיר. ורשטאפן החנה את רכבו במקום של מי שסיים שלישי שאמור להיות של פטל, עלה לעבר אולם ההמתנה לפני העליה לפודיום, אמר לרוזברג להמילטון שהוא צריך ללכת, ופטל נכנס במקומו ולקח את המקום השלישי.

נגמר? חכו. לאחר שכולם חשבו שפטל שלישי, התברר שהוא בעצם לא, כיוון שפטל מורד מקום עקב נהיגה חסרת אחריות, בהחלטה הזויה קצת. אם כבר, פטל היה מאוד אחראי ודאג להחזיר את המכונית שלו הביתה. אז ריכארדו מקבל את המקום השלישי, פטל עדיין כנראה מקלל ושובר כל מה שנקרא בדרכו וורשטאפן, אני בטוח שהוא משועשע מהעניין הרי בכל זאת הוא סיים רביעי ופטל חמישי בסופו של כל הפיאסקו, מצב פשוט מטורף. אגב ורשטאפן, בעונה הבאה קבוצת מרצדס תהיה בצרות צרורות אם הרד-בולים ישתפרו רק עוד קצת, ויסגרו עוד פערון קטנטן ביניהם לבין מרצדס.


תוצאות:
1. לואיס המילטון
2. ניקו רוזברג
3. דניאל ריכארדו
4. מקס ורשטאפן
5. סבסטיאן פטל

אליפות לאחר 19 סבבים:
1. ניקו רוזברג- (מרצדס) 349 נק'
2. לואיס המליטון- (מרצדס) 330 נק'
3. דניאל ריכארדו- (רד-בול) 242 נק'
4. סבסטיאן פטל- (פרארי) 187 נק'
5. קימי רייקונן- (פרארי) 178 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:52-24.