טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
גאס גאס חושפת אופנוע אנדורו חדש


   09-11-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

2017 מביאה עמה את הסדרה החדשה של החברה המתחדשת

חברת GAS GAS המתחדשת הרימה את הווילון מעל אופנוע אנדורו חדש למותג שתי הפעימות שלהם. מדובר בכמעט נס של תחייה מחדש של החברה, שבעברה היתה בשליטה ישראלית, וכיום נמצאת בידיים ספרדיות. האופנוע הושק באירוע שהתקיים במילאנו, שם נחשפו שני סוגי האופנועים, ה-250 וה-300, כחלק מהפרויקט שנקרא "פרויקט הפניקס", שמצויד במסגרת חדשה ומרשימה, מנוע חדש, וחידושים מרהיבים בכל הקשור לטכנולוגיה שלהם.

המסגרת החדשה, והתכנון של המהנדסים, גרמו לכך שהאופנוע קל יותר מהקודמים שיוצרו, שעמדו על משקל של כ-105 ק"ג. המנוע החדש כולל ראש צילינדר משופר, ראדיאטור משוכלל יותר, שיפורי קלאץ' ועוד. המבנה פחות נוקשה, והרבה יותר נוח, כשגם האלומיניום ממנו עשוי האופנוע, עמיד יותר וצפוי להחזיק מעמד. עוד שופרו גם זרוע המתלה החזק, עצם הבריח ומערכת הנדנדה, מסנני האוויר גדולים יותר, מיכל דלק צר, כמו גם המושב.

כזכור, גאס גאס הספרדית נקלעה לבעיות קשות, בין היתר בגלל שהחברה והבנקים לא הגיעו להסדר ביניהם. בסופו של דבר, חברת TORROT, שעד לקנייה הזאת עסקה בעיקר באופניים וקטנועים חשמליים, העבירה את החברה לידיה וגרמה לציפיות רבות, בעיקר כי לא סגרה את המפעלים של החברה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:25-24.