טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
שני אופנועים חדשים לגאס-גאס


   15-11-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עפ"י החברה, נעשו שיפורים מעניינים שייתנו לדגמי 2017 נוחות גדולה יותר עבור הרוכבים

חדשות גדולות לרוכבי האנדורו, שהגיע לתערוכה שהתקיימה במילאנו (ה-EICMA). גאס גאס, החברה שהיתה בעבר בשליטה ישראלית, הציגה לראווה את ה-EC250 ואת ה-EC300 (שתי פעימות), שהראו כי לחברה יש מה למכור בשנים הקרובות, ולהחזיר את עצמה בתור יצרנית לגיטימית בשוק.

רכיבי המנוע החדשים של גאס גאס יכללו מנוע EC, עם ביצועים תרמו דינאמיים גבוהים במיוחד, ראש צילינדר חדש, FMF POWER CORE 2.1: משתיק פליטה שתוכנן במיוחד עבור החברה, ראדיאטור ומערכת שימון משופרת.

עוד תוכלו למצוא עמוד שדרה מרכזי חדש לחלוטין לאופנוע, ופחות נוקשה, כשגם המשקל שלו יהיה הרבה יותר נמוך, ויותר נוח לשימוש. שימוש באלומיניום קל ועמיד יותר, דחיפה במהירות גבוהה יותר, מתלי זרוע חזקים וחדשים, טנק דלק צר, סורגי ראדיטאור, מושב צר ועוד.

המסגרת החדשה, והתכנון של המהנדסים, גרמו לכך שהאופנוע קל יותר מהקודמים שיוצרו, שעמדו על משקל של כ-105 ק"ג. המנוע החדש כולל ראש צילינדר משופר, ראדיאטור משוכלל יותר, שיפורי קלאץ' ועוד. המבנה פחות נוקשה, והרבה יותר נוח, כשגם האלומיניום ממנו עשוי האופנוע, עמיד יותר וצפוי להחזיק מעמד. עוד שופרו גם זרוע המתלה החזק, עצם הבריח ומערכת הנדנדה, מסנני האוויר גדולים יותר, מיכל דלק צר, כמו גם המושב.

כזכור, גאס גאס הספרדית נקלעה לבעיות קשות, בין היתר בגלל שהחברה והבנקים לא הגיעו להסדר ביניהם. בסופו של דבר, חברת TORROT, שעד לקנייה הזאת עסקה בעיקר באופניים וקטנועים חשמליים, העבירה את החברה לידיה וגרמה לציפיות רבות, בעיקר כי לא סגרה את המפעלים של החברה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:09-24.