טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2017: להמשיך את הרצף


   05-12-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

KTM ממשיכה בדרך שלה ומקווה מאוד לראות עוד ניצחון, כפי שראתה מ-2001 ועד 2016 ברציפות

רשימת המועמדים של KTM לראלי דקאר בקטגוריית האופנועים היא ארוכה. עם קווין בנאוידס, חואן בארדה ופאלו גונשלבס, שלושה מועמדים שעשויים לזכות גם בתואר בסופו של דבר, ולנשל את טובי פרייס מהעניין, נדמה כי הפעם הדרישה והרצון לראות את היצרנית ראשונה גם באופנועים, הוא גדול מאוד.

KTM היא אחת מהיצרניות המרשימות ביותר שיש בראלי דקאר, והיא מחזיקה ב-15 זכיות רצופות, שהחלו בשנת 2001 ונמשכו עד היום. טובי פרייס ומתיו ווקנר הם רק חלק מהשמות שייצגו את הקבוצה במשך השנים האחרונות, בתחרויות שמתחילה באסונסיון, וממשיכה לה עד בואנוס איירס.

אז את מי עוד נוכל לראות שם? אולי את קווין בנאווידס, שלקח את המקום הרביעי בהשתתפות הראשונה שלו, ושואף לשפר עמדות, סם סנדרלנד המדהים, שרשם עונה יוצאת מן הכלל, חואן בארדה הבלתי נגמר, פאולו גונשאלבס, ריקי בראבק ומיכאל מטג', צפויים להיות אלה שייצגו את השם של היצרנית, כשהמטרה ברורה - להמשיך את הרצף כמה שיותר.

את הונדה ייצגו שני מועמדים לגיטימיים, שכוללים את חואן בארדה (שניצח 14 שלבים בחמש שנים), ופאולו גונשלבס. הרשימה תכלול גם את ריקי בראבק (שסיים תשיעי בדקאר הקודם), והצרפתי מיכאל מטאג' (שסיים 13 ב-2014). עוד לפני כן הבטיחו בהונדה שהשנה הם הולכים להיאבק חזק מאוד. עכשיו נותר להם רק להצליח.

דקאר 2017 יכוסה כאן במגזין nazzima מתחילתו ועד הכתרת הזוכהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:56-24.