טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חיות, חיוכים ורוכבים: צפו בגרהאם ג'רביס בפעולה באפריקה


   04-12-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סרטון מרתק שמראה לכולם עד כמה קשה ה-ROOF OF AFRICA וכמה השקעה צריך בו

רגע לפני שהוא החל להתחרות ב-ROOF OF AFRICA, אחת התחרויות המעניינות ביותר בסבב, עצר גרהאם ג'רביס, אולי אחד האנשים המוכרים ביותר בתחום ההארד אנדורו עם התחרות, ונתן ריאיון מרתק, בו סיפר בקצרה על הרגעים הגדולים והיחס שלו למירוץ, בו זכה כבר שלוש פעמים. לקינוח קבלו הצצה לדרך המטורפת אותה צריכים הרוכבים לעשות.

ג'רביס נשאל על העונה האחרונה ואמר: "הרגע הגדול ביותר שהיה לי ב-2016 היה ללא ספק הניצחון בארצברג. זה ללא ספק המירוץ הגדול ביותר של השנה, והניצחון שלי שם, במרחק גדול, היה פשוט החלק הכי טוב שהיה לי. הכל עבד בצורה טובה עבורי השנה באוסטריה. היו לי קרבות מעניינים מאוד באפריקה, והזיכרון הכי חזק שיש לי משם היה לאחר שב-2011 זכיתי בתואר הראשון שלי, חזרתי כעבור שנתיים כדי לנסות ולעשות זאת שוב.

כשנשאל על החוויה הגדולה ביותר שלו בתחרות אמר: "זה היה טיפה משוגע. הייתי בעמדה מצוינת, כשהחום היה פשוט בלתי נסבל, והרוח היתה קשה ולא נתנה לנו אפשרות להתקדם. לא ראיתי שום דבר, לא היה לי מושג איפה אני, אבל כשסיימתי, התברר לי שהצלחתי לעשות את זה בצורה כל כך מדהימה שהקדמתי את מי שהיה אחריי בכמעט שעה".

אין ספק שג'רביס מכוון לקראת הזכיה הרביעית: "למדתי הרבה מאוד בשנה האחרונה, ואני מתכוון לנסות ולנהוג הרבה יותר מהר. אני אמנם לא בכושר כפי שהייתי צעיר, אבל עדיין יש לי הרבה מה למכור", אמר בחיוך.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:02-24.