טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
גרהאם ג'רביס חגג שוב באפריקה


   06-12-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בפעם הרביעית, הצליח הרוכב המוכשר לקחת את התחרות הכי חביבה עליו, עם ניצחון מרשים בנופים נפלאים

בואו נתחיל דווקא בסוף. על מנת להבין עד כמה מירוץ ההארד אנדורו הזה היה נפלא, קחו את התוצאה הסופית, שנרשמה, לפיה תשע שניות בלבד הפרידו בין ג'רביס וגומז אחרי 16 שעות רכיבה. סקוט בובירייה סיים במקום השלישי, ורשם את הפודיום השני שלו במסגרת תחרויות ההארד אנדורו. עוד נתון נהדר שמצביע על התקדמות מראה כי שישה מתוך עשרת המקומות הראשונים בתחרות, אוישו ע"י רוכבים מדרום אפריקה.

ג'רביס סגר את העונה בצורה הכי מרשימה שהיה יכול, עם ניצחון במירוץ שהתקיים בפעם ה-48: "להגיע לסוף העונה עם ניצחון, זה פשוט דבר נהדר. צריך להודות שהשנה המסלול כאן היה שונה מכל הפעמים הקודמות שהייתי כאן. זאת היתה עונה פנטסטית עבורי ואני יכול רק להודות לכל מי שהקיף אותי על התמיכה", אמר האלוף הטרי.

לאחר שבמהלך היום הראשון הוא נשאב למקום ה-17, הוא התאפס על עצמו ובסופו של דבר התחיל לטפס למעלה. הוא סיים את היום הראשון במקום השלישי, שלוש שניות מברט סוואנפואל, ששהה במקום הראשון, אך לא לאורך זמן.

ביום השני נכנס לעניינים גם גומז, שהחל לתקוף לאחר יום ראשון לא טוב, שהביא אותו לפיגור של עשר דקות, הוא הצליח לגזור זמנים בצורה משכנעת, ופתאום מצא את עצמו בטווח של 20 שניות מג'רביס המוליך. בשלב הסופי, הוא אפילו הצליח להגיע למצב של רכיבה זה לצד זה, וגם לקח את הניצחון בסטייג' השני. אבל בשורה התחתונה, ג'רביס הוא זה שזכה בתואר, אבל פרגן לחברו, אלפרדו גומס, ואמר: "ראיתי שאלפרדו בא חם ליום הזה, אבל אני רציתי את התואר שלי. שמרתי לי קצת כוח לספרינט בסוף, כי ראיתי איך זה הולך להיגמר".

טבלת התחרות:
1. גרהאם ג'רביס
2. אלפרדו גומז
3. סקוט בובירייה
4. טראביס טסאדלה
5. לייק גוטזיטתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:51-24.