טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2017 מתקרב: קרב המשאיות החל


   11-12-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחד הקרבות האדירים של המירוץ הגדול צפוי להיות בקרב הכלים הגדולים. איבקו מול קאמאז ראש בראש

האם הניצחון של ז'ראר דה רוי בינואר האחרון ברוסריו, הוא יריית הפתיחה לקרב אדיר שמחכה לנו בראלי דקאר השנה? זה עדיין מוקדם לנסות ולהכריז על כך, אבל לפי מה שמסתמן, יש לקאמאז השנה יריבה שיכולה לעשות הרבה צרות לחבר'ה הוותיקים ועטורי התארים. מדובר על ניסיון של איבקו לעשות שינוי בתחום, לאחר שהרוסים הצליחו לקחת את 12 מתוך 16 התחרויות במאה ה-21.

דה רוי ההולנדי הוא משתתף ותיק מאוד בתחרות, ואף רשם ניצחון ב-2012, במה שהעמיד את מספר הניצחונות שלו בסטייג'ים על 30! במהלך התחרות ברוסריו נוכחנו לדעת שגם פדריקו ווילאגרה וגם ואן טון שסיימו במקומות השני והחמישי בהתאמה.

אבל עם כל הכבוד להם, הכוח האמיתי של התחרות הזאת היה ונשאר צוות קאמאז. השנה הם מגיעים עם שלושה חברים אימתניים על מנת לנסות ולהתגבר על העליונות ההולנדית. הצבא של קאמאז מגיע עם איירט מארדייב, אדוארד ניקולייב ודימיטרי סוטניקוב.

הקרב על הניצחון יהיה צמוד מאוד בין איבקו לקאמאז, שייאלצו לעבור דרך קשוחה מפרגוואי, דרך בוליביה וארגנטינה. אבל הם לא היחידים. גם צוותים של טאטארה, ביחד עם אלס לופראייז, וגם מרטין ואן דן ברינק, שיכול להפתיע. אבל לכל זה נקבל תשובה בקרוב מאוד, בעוד שלושה שבועות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:39-24.