טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חוזרים להתחלה: ליגת האנדורו פתחה את עונת 2017


   04-01-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

למעלה מ-100 רוכבים התכנסו על מנת לקחת חלק באירוע, שהתקיים באום זוקא

אחרי ההצלחה הגדולה של העונה הקודמת, הגיע הזמן לחזור מהפגרה. הסבב הראשון של ליגת אנדורו 2017 התקיים בשבת האחרונה באום זוקא שבבקעת הירדן והתקיים במתכונת ההיירסקרמבל. אל האירוע, שהתקיים באווירה חגיגית של ממש, הגיעו למעלה מ-100 רוכבים.

אצל הבוגרים זכה תומר שמש במקום הראשון וקבע גם את ההקפה המהירה ביותר שעמדה על 11:33.748 דק', כשאחריו דן מיה וסער יעקב. בגזרת ה-E2 לקח יונתן לוי את המקום הראשון, כשאחריו הגיעו זיו כרמי ובר נוב.

בקטגוריית ה-E3 הגיע ראשון טל אייזנבנד, במקום השני גיל קינן, ובמקום השלישי אליקו אוחנה. בקטגוריית ה-C1 הגיע ראשון מעין סבי, שבתום שש הקפות הצליח לעבור את גל יעקב וגל דרורי. בקטגוריית ה-C2 ניצח ברק פולקמר, ובמקום השני הגיע ג'קי שושן, ואחריו גיל סנש.

הסבב השני באליפות ישראל באנדורו יתקיים בעוד שבועיים – 14.1.17, בגבעת המורה, במתכונת ספיישל-טסט.

למדידת הזמנים המלאה לחצו כאן

בקטגוריית ה-C3 הגיע ראשון אדי קלדס, ואחריו חביאר אלחנדרו. במקום השלישי ראינו את יוסי גוטמן. בקטגוריית המתחילים סיים ראשון ניר דמרי, ואחריו שי דרויק ושאולי חמאוי. אצל הסניורים, היחיד שהצליח לסגור שבעה סיבובים היה ירון יוליוסבורגר, ואחריו הגיעו אוריה כרמלי ורמי צמח.

בגזרת הילדים והנוער רשם סוף סלע ניצחון בקטגוריית הג'וניורס המקצועי, ואחריו הגיע גיל זרקו, שגבר על גיא נורסלע. הזוכה הגדול בג'וניורס העממי היה שלו ווקנין, רז עידן סיים שני וגיא דוברובסקי, שסיים שלישי.


הסבב השני באליפות ישראל באנדורו יתקיים בעוד שבועיים – 14.1.17, בגבעת המורה, במתכונת ספיישל-טסט.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:16-24.