טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2017: השלב השני של לואב


   04-01-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אגדת ה-WRC מתחיל להתכוונן על קטגוריית הרכבים, אבל זוכה לפייט לא נורמלי בדרך, בזמן שטובי פרייס מוביל את האופנועים וגם הטרקטורונים נכנסו לעניין

אם המארגנים חשבו ששלב הפתיחה של ראלי דקאר יהיה קשוח, הם החלו להרגיש סוף סוף את הטירוף. קטע שמביא את הרוכבים לנהוג כ-803 ק"מ, שיוביל אותם מרסיסטנסיה לסן מיגל דה טוקמן, ביום השני, עם סטייג' של 275 ק"מ, שיאט להם את הקצב.

לאחר שלב הגישושים הראשון, ולאחר שקיבל החלטה אסטרטגית, שלא לפרוץ בסטייג' הראשון, סבסטיאן לואב עשה את זה בדיוק הפוך מזה בשלב השני. הוא הדביק את הדוושה לרצפת הרכב ופשוט נסע בלי לעצור, כשהוא גומע את השלב השני בהפרש של 1:23 דקות מהמנצח של השלב הראשון, נאסר אל עטייה.
קרלוס סיינז שמר את הסטטוס קוו שלו, וסיים במקום השלישי.

בגזרת הדו גלגלי, האלוף המכהן, טובי פרייס, הצליח, לאחר יום טריקי במיוחד, להישאר בהובלה. מתיאס ווקנר, שרודף אחריו, ופאולו גונשבאלס, משלימים את הטריו על האופנועים, ומתחילים לייצר ראש חיץ מעניין מאוד להמשך התחרות.

בגזרת הטרקטורונים, פאולו קופטי נתן לאוהדים בארגנטינה דחיפה עם ניצחון בסטייג' הנוכחי, אבל הוא מרגיש את נלסון סאנאבריה ואקסל דוטרייה, שסיימו חמש דקות אחרי קופטי.

Yes #dakarrally has begun 👊🏻👊🏻 check the onboard view 😂 eating dust, mud and a lot of water 😜 #dakar2017 #paraguay #rallydakar #argentina

A video posted by Tom Coronel DAKAR WTCC❤🚙💨🏁 (@tomcoronelracing) on
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:34-24.