טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2017: 300 ק"מ בגשם ובקור


   08-01-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מזג האוויר ממש לא הולך לטובתם של הרוכבים והמארגנים, וגרם לביטול של ספיישל סטייג'. אבל עוד לפני כן קיבלנו חגיגה אגרסיבית של נהיגה, שהסתיימה בחיוכים של לואב וסנדרלנד

כבר מתחילת הראלי דקאר הנוכחי, אפשר לראות שהנהיגה הפעם היא קצת יותר מהירה, קצת יותר אגרסיבית, ומאוד מאוד מקצועית. ככה זה כששני אלופים לשעבר מתחרים ביניהם, מה שהוביל לסטייג' חמישי יוצא מן הכלל באזור המכוניות.

הסטייג', שהיה מתוכנן ל-400 ק"מ, הצטמצם בסופו של דבר עקב תנאי מזג האוויר הקשים ל-200, בקטע שבין טופיזה לאורורו שבבוליביה. מי שרשם יום מצוין היה סבסטיאן לואב מפג'ו, שהמתיק מעט את הגלולה של הקבוצה שלו, לאחר שקרלוס סיינז נאלץ לפרוץ חמישה קילומטרים לפני סיום סטייג' 4.

"עכשיו, שיש לי קצת קליטה באינטרנט, אני רוצה להודות לכולכם על התמיכה וההודעות המרגשות. אני מרגיש מאוכזב, אבל לפחות שמח שאני בריא ושלם אחרי מה שעברתי", סיכם.

סטפן פטרהנסל מוליך אחרי הסטייג' החמישי עם זמן של 14:02:58 שעות, ואחריו, במרחק של דקה בלבד, נמצא סבסטיאן לואב בהפרש של דקה ו-9 שניות. סיריל דספרס מרוחק 04:56 דקות מהפסגה, ואחריהם נמצאים נני רומה ומיקו הירבונן, שסוגרים את החמישייה.

בגזרת האופנועים, אנחנו מתחילים לראות את סם סנדרלנד פותח פער מרשים כבר בשלב הזה, ומראה דומיננטיות יוצאת דופן. האלוף לשעבר סיים את הסטייג' הנוכחי בהפרש של שבע דקות מהמקום השני, ונשמע מרוצה מעצמו.

"אפילו שהחלק השני של הסטייג' בוטל, עדיין עשינו 300 ק"מ בקור ובגשם ובסופו של דבר הגענו לביבויואק", אמר סנדרלנד. זה היה יום קשוח, ואני שמח שסיימנו אותו ועכשיו הגיע הזמן גם קצת לנוח. זה היה עוד יום קשה, והיו לי מספר טעויות שהכעיסו אותי. יש עוד דרך ארוכה ללכת, ואני חייב להישאר מפוקס ומאותגר".

סם סנדרלנד מוליך עם 15:22:05 שעות, אחריו פאבלו קווינטנילה בהפרש של 12 דקות, אדריאן ואן בוורן רחוק 16:07 דקות ואחריהם נמצאים ג'רראד פארס ומתיאס ווקנר. בקרב על המשאיות, איבקו עדיין בראש, עם ג'רארד דה רוי, אבל צמד הקמאזים, ניקולייב וסוטניקוב נמצאים ממש אחריו בהפרש של שתיים ושש דקות בהתאמה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:49-24.