טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופראנדורו: קולטון האקר שורף את המסלול


   11-01-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב השני של אליפות העולם הביא לנו עוד הצגה מושלמת מהאמריקאי, שסגר מבחינתו תחרות מושלמת

קולטון האקר מהסקוורנה רשם הצגה יוצאת מן הכלל בסבב השני של אליפות העולם בסופראנדורו, בסצ'סן ארינה רייזה, גרמניה, ורשם את ניצחונו השלישי מתוך שלוש תחרויות. גומז, וגם ווקר, ניסו לנצח את התחרות, אבל בסופו של דבר סיימו במקומות השני והשלישי בהתאמה.

כנראה שבאמת אי אפשר לעצור אלוף עולם שמנסה להגן על התואר שלו, ובמיוחד שקוראים לו קולטון האקר, ובעיקר כשהוא מגיע לתחנה השנייה בתחרות, לאחר שהפסיד בתחרות הראשונה של העונה לטדי בלאזוסיאק, שגם פרש אחריה בקול תרועה רמה: "אין יותר שמח ממני לסיים עם מקסימום נקודות מהתחרות הזאת בגרמניה", אמר האקר, "הרגשתי טוב כל הלילה, ואני לא חושב שעשיתי טעות תוך כדי התחרות. זה היה המפתח להשגת הניצחון הכללי", סיכם.

זאת השנה השלישית ברציפות שכל הכרטיסים לאירוע נמכרו. האקר נתן בראש כבר מההתחלה, והאמריקאי פשוט לא ספר אף אחד. הוא נתן כמה הקפות מהירות, החלטיות, ופשוט היה שם לפני כולם. לאחר התחרות בפולין, בה דיבר בכנות על הטעויות שלו, הוא לא היה מוכן לספוג את זה שוב.

"לאחר שביצעתי כמה שגיאות טיפשיות בפולין, לא רציתי לתת לזה לקרות גם בגרמניה. ניסיתי לעשות את זה בצורה הכי חכמה שיש, ואני שמח שהצלחתי. זה היה לילה מושלם. לא יכולתי לבקש טוב יותר מזה".

גומז, שהגיע שני, סיכם גם הוא ואמר: "אני חושב שאני מפתיע את עצמי עם התוצאות הללו. אני נהנה מהמירוץ ובעיקר מזה שהרכיבה שלי היא עקבית. אני לא עושה טעויות, זה המפתח. אני מקווה לשמור על המהירות הזאת כשאגיע למירוץ הבא בספרד".

"יש לי עוד הרבה מה לתת ולשפר", אמר ווקר והוסיף: "המהירות שלי היתה טובה, הייתי מתוזמן, אבל עשיתי כמה טעויות שעלו לי ביוקר. צריך לעבוד על ההתחלות שלי שוב, ואז אהיה טוב יותר, בעיקר לקראת המירוץ הבא". מריו רומי ופסקל ראוצ'נקר סיימו במקומות הרביעי והחמישי בהתאמה".

צילום: enduro21.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:08-24.